-
Odbiór w salonie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
-
Dostawa kurierska
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
-
Dostawa kurierem DHL
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Poprzednia najniższa cena: 1749,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 2599,00 zł.
2649,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 2649,00 zł.
1 w magazynie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Metody płatności:


iPhone 14 Pro 256GB Space Black
Stan techniczny idealny – 100 % sprawny
Przeszedł szereg testów diagnostycznych aby zapewnić długie i bezproblemowe funkcjonowanie.
Objęte gwarancją i wsparciem technicznym po sprzedaży.
Dystrybucja Europejska
Bateria jest w rewelacyjnej kondycji 100%
Imei: 352466611372373
Wizualnie niemal w idealnym stanie co jest przedstawione na załączonych zdjęciach
Telefon nie pochodzi od klientów z ulicy, a od naszych europejskich dystrybutorów. Telefon z wolnej dystrybucji, nie pochodzi z sytemu ratalnego.
Realne zdjęcia sprzedawanego przedmiotu!
Możliwość sprawdzenia indywidualnie każdego numeru IMEI!











| Waga | 0 , 206 kg |
|---|---|
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Stan | Powystawowy |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Wersja systemu operacyjnego | iOS 12 |
| Zawiera baterie | tak |
| EAN | 0194253402381 |
| Kod producenta | MQ0T3PX/A |
| Marka telefonu | Apple |
| Model telefonu | iPhone 14 Pro |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Kolor | czarny |
| Przekątna ekranu | 6.1 |
| Funkcje | always on display , szybkie ładowanie |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | iOS |
| Pojemność akumulatora | 3200 |
| Komunikacja | Bluetooth , NFC , Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Materiał | aluminium , szkło |
| Szerokość | 72 |
| Wysokość | 148 |
| Głębokość | 7.9 |
| Waga | 206 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.206 |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 476 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 48 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 12 |
| Funkcje aparatu | autofocus , lampa błyskowa , panorama , zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Apple A16 Bionic |
| Częstotliwość procesora | 1.9 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 64 GB |
| Nawigacja | BeiDou , Galileo , GLONASS , GPS |
| Czujniki | barometr , magnetometr , żyroskop |
| Złącza | Lightning |
| Funkcje w telefonach komórkowych | dyktafon , kalendarz , kalkulator , przypomnienia , zegar |
| Maksymalny czas czuwania | 23 |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny , wodoodporny |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Nie masz jeszcze konta?
Stwórz konto
Poprzednia najniższa cena: 2649,00 zł.
Opinie
Clear filtersNa razie nie ma opinii o produkcie.