-
Odbiór w salonie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
-
Dostawa kurierska
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
-
Dostawa kurierem DHL
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Poprzednia najniższa cena: 2099,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 1939,00 zł.
2099,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 2099,00 zł.
1 w magazynie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Metody płatności:


iPhone 14 256GB Red Czerwony
Stan techniczny idealny – 100 % sprawny
Przeszedł szereg testów diagnostycznych aby zapewnić długie i bezproblemowe funkcjonowanie.
Objęte gwarancją i wsparciem technicznym po sprzedaży.
Dystrybucja Europejska
Bateria jest w rewelacyjnej kondycji 100%
Wizualnie w bardzo dobrym stanie z minimalnymi śladami użytkowania na korpusie, co przedstawiają załączone zdjęcia
IMEI:350058636349171
Telefon nie pochodzi od klientów z ulicy, a od naszych europejskich dystrybutorów. Telefon z wolnej dystrybucji, nie pochodzi z sytemu ratalnego.
Realne zdjęcia sprzedawanego przedmiotu!
Możliwość sprawdzenia indywidualnie każdego numeru IMEI!


oraz Gratisy
Dlaczego ta oferta?
✔️ z gwarancja
✔️ z pewnego źródła bez blokad
✔️ 50% taniej niż nowy
✔️ Gratisy
✔️ Pełen oryginalny zestaw zabezpieczony i gotowy do używania
✔️ Wsparcie przed jak i po zakupowe









| Waga | 0 , 172 kg |
|---|---|
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Stan | Powystawowy |
| Stan opakowania | otwarte |
| Wersja systemu operacyjnego | iOS 12 |
| EAN | 0194253410898 |
| Kod producenta | MPWH3PX/A |
| Marka | Apple |
| Model telefonu | iPhone 14 |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Kolor | czerwony |
| Przekątna ekranu | 6.1 |
| Funkcje | rozpoznawanie twarzy |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | iOS |
| Pojemność akumulatora | 2018 |
| Komunikacja | Bluetooth , Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Materiał | szkło |
| Szerokość | 71.5 |
| Wysokość | 146.7 |
| Głębokość | 7.8 |
| Waga | 172 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.172 |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 460 |
| Rozdzielczość ekranu | 2532 x 1170 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 12 |
| Funkcje aparatu | autofocus , cyfrowa stabilizacja obrazu , nagrywanie wideo , zdjęcia seryjne |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Apple A15 Bionic |
| Częstotliwość procesora | 3.1 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 64 GB |
| Nawigacja | BeiDou , Galileo , GLONASS , GPS |
| Czujniki | akcelerometr , barometr , czujnik zbliżeniowy , żyroskop |
| Złącza | Lightning |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny , budzik , dyktafon , funkcja głośnomówiąca , kalendarz , kalkulator , książka telefoniczna , latarka , przypomnienia , własne gry , zegar |
| Maksymalny czas czuwania | 20 h |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny |
| Zawiera baterie | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | B |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Nie masz jeszcze konta?
Stwórz konto
Poprzednia najniższa cena: 2099,00 zł.
Opinie
Clear filtersNa razie nie ma opinii o produkcie.