-
Odbiór w salonie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
-
Dostawa kurierska
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
-
Dostawa kurierem DHL
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Poprzednia najniższa cena: 2088,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 4388,00 zł.
1929,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 1929,00 zł.
1 w magazynie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Metody płatności:


iPhone 14 plus 128GB Fioletowy – Purple
Stan techniczny idealny – 100 % sprawny
Przeszedł szereg testów diagnostycznych aby zapewnić długie i bezproblemowe funkcjonowanie.
Objęte gwarancją i wsparciem technicznym po sprzedaży.
Dystrybucja Europejska
Bateria jest w rewelacyjnej kondycji 100%
Wizualnie niemal w idealnym stanie, co przedstawiają załączone zdjęcia
Telefon nie pochodzi od klientów z ulicy, a od naszych europejskich dystrybutorów. Telefon z wolnej dystrybucji, nie pochodzi z sytemu ratalnego.
356601714288383
Realne zdjęcia sprzedawanego przedmiotu!
Możliwość sprawdzenia indywidualnie każdego numeru IMEI!


oraz Gratisy
Dlaczego ta oferta?
✔️ z gwarancja
✔️ z pewnego źródła bez blokad
✔️ 50% taniej niż nowy
✔️ Gratisy
✔️ Pełen oryginalny zestaw zabezpieczony i gotowy do używania
✔️ Wsparcie przed jak i po zakupowe









| Waga | 0 , 206 kg |
|---|---|
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Stan | Używany |
| Wersja systemu operacyjnego | iOS 12 |
| Marka | Apple |
| EAN | 0194253371410 |
| Kod producenta | MQ503PX/A |
| Model telefonu | iPhone 14 Plus |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Kolor | fioletowy |
| Przekątna ekranu | 6.7 |
| Funkcje | ładowanie indukcyjne , rozpoznawanie twarzy , szybkie ładowanie |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | iOS |
| Pojemność akumulatora | 4325 |
| Komunikacja | Bluetooth , NFC , Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Materiał | szkło |
| Szerokość | 78.1 |
| Wysokość | 160.8 |
| Głębokość | 7.8 |
| Waga | 203 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.206 |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 458 |
| Rozdzielczość ekranu | 2778 x 1284 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 12 |
| Funkcje aparatu | autofocus , HDR |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Apple A15 Bionic |
| Częstotliwość procesora | 1.9 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 64 GB |
| Układ graficzny | 5-core |
| Nawigacja | Galileo , GLONASS , GPS |
| Czujniki | akcelerometr , barometr , czujnik światła , czujnik zbliżeniowy , kompas cyfrowy , żyroskop |
| Złącza | Lightning |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny , budzik , dyktafon , funkcja głośnomówiąca , kalendarz , kalkulator , książka telefoniczna , latarka , przypomnienia , własne gry , zegar |
| Maksymalny czas czuwania | 26 |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Nie masz jeszcze konta?
Stwórz konto
Poprzednia najniższa cena: 1929,00 zł.
Opinie
Clear filtersNa razie nie ma opinii o produkcie.