-
Odbiór w salonie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
-
Dostawa kurierska
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
-
Dostawa kurierem DHL
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Poprzednia najniższa cena: 1899,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 1679,00 zł.
1649,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 1649,00 zł.
1 w magazynie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Metody płatności:


iPhone 13 512GB Midnight / Czarny
Stan techniczny idealny – 100 % sprawny
Przeszedł szereg testów diagnostycznych aby zapewnić długie i bezproblemowe funkcjonowanie.
Objęte gwarancją i wsparciem technicznym po sprzedaży.
Dystrybucja Europejska
Imei : 354228672069662
Bateria jest w rewelacyjnej kondycji 100%!
Wizualnie w bardzo dobrym stanie z małymi śladami użytkowania, co przedstawiają oryginalne zdjęcia wykonane w naszym studio.
Telefon nie pochodzi od klientów z ulicy, a od naszych europejskich dystrybutorów. Telefon z wolnej dystrybucji, nie pochodzi z sytemu ratalnego.
Realne zdjęcia sprzedawanego przedmiotu!
Możliwość sprawdzenia indywidualnie każdego numeru IMEI!


oraz Gratisy
Dlaczego ta oferta?
✔️ z gwarancja
✔️ z pewnego źródła bez blokad
✔️ 50% taniej niż nowy
✔️ Gratisy
✔️ Pełen zestaw zabezpieczony i gotowy do używania
✔️ Wsparcie przed jak i po zakupowe









| Ładowarka w komplecie | nie |
|---|---|
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Stan | Używany |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Wersja systemu operacyjnego | iOS 12 |
| Marka | Apple |
| Zawiera baterie | tak |
| Kod producenta | MLQC3PM/A |
| Model telefonu | iPhone 13 |
| Wbudowana pamięć | 512 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Kolor | czarny |
| Przekątna ekranu | 6.1 |
| Funkcje | ładowanie indukcyjne |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | iOS |
| Pojemność akumulatora | 3240 |
| Komunikacja | Bluetooth , NFC , Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Materiał | aluminium , szkło |
| Szerokość | 71.5 |
| Wysokość | 146.7 |
| Głębokość | 7.65 |
| Waga | 174 |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 460 |
| Rozdzielczość ekranu | 2532 x 1170 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 12 |
| Funkcje aparatu | autofocus , lampa błyskowa , nagrywanie wideo , panorama , samowyzwalacz , wykrywanie twarzy |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Apple A15 Bionic |
| Częstotliwość procesora | 3.23 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Nawigacja | BeiDou , Galileo , GLONASS , GPS |
| Czujniki | akcelerometr , czujnik światła , czujnik zbliżeniowy , żyroskop |
| Złącza | Lightning |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik , funkcja głośnomówiąca , kalendarz , kalkulator , latarka , zegar |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny , wodoodporny |
| EAN | 194252709887 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Nie masz jeszcze konta?
Stwórz konto
Poprzednia najniższa cena: 1649,00 zł.
Opinie
Clear filtersNa razie nie ma opinii o produkcie.