-
Odbiór w salonie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
-
Dostawa kurierska
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
-
Dostawa kurierem DHL
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Poprzednia najniższa cena: 1289,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 1399,00 zł.
1399,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 1399,00 zł.
1 w magazynie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Metody płatności:


Oryginalny iPhone 12 64GB White / Biały
Stan techniczny idealny – 100 % sprawny
Dystrybucja Europejska
Bateria jest w doskonałej kondycji 100%!
Imei: 357078166383807
Wizualnie w bardzo dobrym stanie, posiada minimalne ślady użytkowania widoczne na załączonych zdjęciach.
Telefon nie pochodzi od klientów z ulicy, a od naszych europejskich dystrybutorów, wielokrotnie testowany. Telefon z wolnej dystrybucji, nie pochodzi z sytemu ratalnego.
Realne zdjęcia sprzedawanego przedmiotu!
w
Możliwość sprawdzenia indywidualnie każdego numeru IMEI!











| Waga | 162 kg |
|---|---|
| Zawiera baterie | tak |
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Stan | Powystawowy |
| Wersja systemu operacyjnego | iOS 12 |
| Kolor | biały |
| EAN | 0194252029701 |
| Kod producenta | MGJ63PM/A |
| Marka telefonu | Apple |
| Model telefonu | iPhone 12 |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Przekątna ekranu | 6.1 |
| Funkcje | ładowanie indukcyjne , szybkie ładowanie |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | iOS |
| Pojemność akumulatora | 2815 |
| Komunikacja | Bluetooth , NFC , Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Materiał | aluminium |
| Szerokość | 71 |
| Wysokość | 146 |
| Głębokość | 7 |
| Waga | 162 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 162 |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 460 |
| Rozdzielczość ekranu | 2436 x 1125 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 12 |
| Funkcje aparatu | nagrywanie wideo , wykrywanie twarzy |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Apple A14 Bionic |
| Częstotliwość procesora | 3.1 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 64 GB |
| Układ graficzny | Apple GPU (4-core graphics) |
| Nawigacja | BeiDou , Galileo , GLONASS , GPS |
| Czujniki | akcelerometr , barometr , czujnik światła , czujnik zbliżeniowy , magnetometr , żyroskop |
| Złącza | Lightning |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny , budzik , dyktafon , funkcja głośnomówiąca , kalendarz , kalkulator , książka telefoniczna , latarka , przypomnienia , radio , zegar |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Maksymalny czas rozmów | 44 h |
| Maksymalny czas czuwania | 5000mAh |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny , wodoodporny |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Nie masz jeszcze konta?
Stwórz konto
Poprzednia najniższa cena: 1399,00 zł.
Opinie
Clear filtersNa razie nie ma opinii o produkcie.