-
Odbiór w salonie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
-
Dostawa kurierska
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
-
Dostawa kurierem DHL
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Poprzednia najniższa cena: 799,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 499,00 zł.
799,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 799,00 zł.
1 w magazynie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Metody płatności:


Smartfon realme 11 Pro+ 12GB / 512GB
Stan techniczny idealny – 100 % sprawny
Dystrybucja : EU
Bateria jest w doskonałej kondycji!
Wizualnie ekran w idealnym stanie, na obudowie drobne ślady użytkowania widoczne na załączonych zdjęciach
866192062095854
Telefon nie pochodzi od klientów z ulicy, a od naszych europejskich dystrybutorów, wielokrotnie testowany. Telefon z wolnej dystrybucji, nie pochodzi z sytemu ratalnego. Zakupiony od jednego z polskich operatorów.
Realne zdjęcia aktualnie sprzedawanego przedmiotu!
Możliwość sprawdzenia indywidualnie każdego numeru IMEI!








| Waga | 0 , 58 kg |
|---|---|
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Stan | Powystawowy |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Wersja systemu operacyjnego | Android (inne) |
| Kod producenta | RMX3741 |
| Marka | Realme |
| Model telefonu | 11 Pro+ 5G |
| Wbudowana pamięć | 512 GB |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Kolor | czarny |
| Przekątna ekranu | 6.7 |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca , rozpoznawanie twarzy , szybkie ładowanie , tethering (hot-spot) |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5000 |
| Komunikacja | Bluetooth , NFC , Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 73 |
| Wysokość | 161 |
| Głębokość | 8 |
| Waga | 183 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.58 |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 394 |
| Rozdzielczość ekranu | 2412 x 1080 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 200 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 32 |
| Funkcje aparatu | autofocus , lampa błyskowa , nagrywanie wideo , optyczna stabilizacja obrazu , panorama , wykrywanie twarzy , zdjęcia seryjne |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | MediaTek Dimensity 7050 |
| Częstotliwość procesora | 2.6 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 2 TB |
| Układ graficzny | ARM Mali-G68 |
| Nawigacja | Galileo , GLONASS , GPS |
| Czujniki | akcelerometr , czujnik geometryczny , czujnik światła , czujnik zbliżeniowy , czytnik linii papilarnych , żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny , budzik , dyktafon , funkcja głośnomówiąca , kalendarz , kalkulator , książka telefoniczna , latarka , przypomnienia , zegar |
| Maksymalny czas czuwania | 995 h |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| EAN | 6941764413948 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Nie masz jeszcze konta?
Stwórz konto
Poprzednia najniższa cena: 799,00 zł.
Opinie
Clear filtersNa razie nie ma opinii o produkcie.