Wyświetlanie wszystkich wyników: 3
Fabrycznie Nowy Telefon komórkowy Oppo Reno4 Z zaplombowany, jedyny w PL
Na stanie
999,00 złPoprzednia najniższa cena: 999,00 zł.
| Waga | 0 , 184 kg |
|---|---|
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Słuchawki w komplecie | tak |
| Stan | Nowy |
| Stan opakowania | oryginalne |
| EAN | 4043972263710 |
| Kod producenta | CPH2065CZ |
| Marka | Oppo |
| Model telefonu | Reno4 Z |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Kolor | czarny |
| Przekątna ekranu | 6.57 |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca , rozpoznawanie twarzy , szybkie ładowanie , tethering (hot-spot) |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 4000 |
| Komunikacja | Bluetooth , NFC , Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 75.5 |
| Wysokość | 163.8 |
| Głębokość | 8.1 |
| Waga | 184 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.184 |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 401 |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 48 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 16 |
| Funkcje aparatu | HDR , lampa błyskowa , nagrywanie wideo , samowyzwalacz , wykrywanie twarzy , zdjęcia seryjne |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | MediaTek Dimensity 800 |
| Częstotliwość procesora | 2 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 256 GB |
| Układ graficzny | Mali-G57 MC4 |
| Nawigacja | A-GPS , Galileo , GLONASS , GPS |
| Czujniki | akcelerometr , czujnik światła , czujnik zbliżeniowy , czytnik linii papilarnych , kompas cyfrowy , żyroskop |
| Złącza | USB typ C , mini jack 3 , 5 (audio) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny , budzik , dyktafon , funkcja głośnomówiąca , kalendarz , kalkulator , książka telefoniczna , latarka , przypomnienia , zegar |
| Maksymalny czas czuwania | 15 dni |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny , wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
Smartfon Oppo Find X2 12 GB / 256 GB 5G
Na stanie
777,00 złPoprzednia najniższa cena: 777,00 zł.
| Stan | Używany |
|---|---|
| Stan opakowania | zastępcze |
| Kod producenta | CPH2023 |
| Marka | Oppo |
| Model telefonu | Find X2 |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Kolor | niebieski |
| Przekątna ekranu | 6.7 |
| Funkcje | brak |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 4200 |
| Komunikacja | Bluetooth , NFC , Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Szerokość | 74.5 |
| Waga | 196 |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 513 |
| Procesor | 1 |
| Częstotliwość procesora | 2.84 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Nawigacja | GLONASS , GPS |
| Zawiera baterie | tak |
| EAN | 6944284658288 |
Smartfon OPPO Reno6 Pro 5G 12/256GB Lunar Grey
Na stanie
777,00 złPoprzednia najniższa cena: 777,00 zł.
| Waga | 0 , 188 kg |
|---|---|
| Stan | Używany |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Kod producenta | CPH2247G |
| Marka | Oppo |
| Model telefonu | Reno6 Pro 5G |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Kolor | szary |
| Przekątna ekranu | 6.55 |
| Funkcje | always on display , odblokowanie za pomocą odcisku palca , rozpoznawanie twarzy , szybkie ładowanie , tethering (hot-spot) |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 4500 |
| Komunikacja | Bluetooth , NFC , Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Materiał | szkło |
| Szerokość | 72.5 |
| Wysokość | 160.8 |
| Głębokość | 7.99 |
| Waga | 188 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.188 |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 402 |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 32 |
| Funkcje aparatu | autofocus , HDR , lampa błyskowa , nagrywanie wideo , panorama , samowyzwalacz , wykrywanie twarzy , zdjęcia seryjne , zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K , 1080p (FullHD) , 720p (HD) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 870 |
| Częstotliwość procesora | 3.2 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Układ graficzny | Adreno 650 |
| Nawigacja | GPS |
| Czujniki | akcelerometr , czujnik światła , czujnik zbliżeniowy , czytnik linii papilarnych , żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny , budzik , dyktafon , funkcja głośnomówiąca , kalendarz , kalkulator , książka telefoniczna , latarka , przypomnienia , zegar |
| Maksymalny czas czuwania | 13 dni |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| EAN | 6944284693579 |