Wyświetlanie wszystkich wyników: 3
Smartfon poco F3 8 GB / 256 GB 5G biały
Na stanie
555,00 złPoprzednia najniższa cena: 555,00 zł.
| Waga | 0 , 5 kg |
|---|---|
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Stan | Używany |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Wersja systemu operacyjnego | Android (inne) |
| Kod producenta | 32189 |
| Marka | POCO |
| Model telefonu | F3 |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Kolor | biały |
| Przekątna ekranu | 6.67 |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca , rozpoznawanie twarzy , szybkie ładowanie , tethering (hot-spot) |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 4520 |
| Komunikacja | Bluetooth , Wi-Fi , Wi-Fi Direct |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Materiał | metal , szkło , tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 76.4 |
| Wysokość | 163.7 |
| Głębokość | 7.8 |
| Waga | 196 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.5 |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 48 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 20 |
| Funkcje aparatu | autofocus , lampa błyskowa , nagrywanie wideo , panorama , samowyzwalacz , wykrywanie twarzy , zdjęcia seryjne , zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K , 1080p (FullHD) , 720p (HD) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 870 |
| Częstotliwość procesora | 3.2 |
| Liczba rdzeni procesora | 7 |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 256 GB |
| Układ graficzny | Adreno 650 |
| Nawigacja | A-GPS , BeiDou , Galileo , GLONASS , GPS |
| Czujniki | czujnik światła |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny , budzik , dyktafon , funkcja głośnomówiąca , kalendarz , kalkulator , książka telefoniczna , latarka , przypomnienia , zegar |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| EAN | 6934177730368 |
Smartfon POCO M3 Pro 5G 4 GB / 64 GB 5G niebieski
Na stanie
299,00 złPoprzednia najniższa cena: 299,00 zł.
| Waga | 0 , 49 kg |
|---|---|
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Stan | Powystawowy |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Wersja systemu operacyjnego | Android (inne) |
| Kod producenta | M2103K19PG |
| Marka | POCO |
| Model telefonu | M3 Pro 5G |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Kolor | niebieski |
| Przekątna ekranu | 6.5 |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca , rozpoznawanie twarzy , szybkie ładowanie , tethering (hot-spot) |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5000 |
| Komunikacja | Bluetooth , NFC , Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 161.81 |
| Wysokość | 75.34 |
| Głębokość | 8.92 |
| Waga | 190 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.49 |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 405 |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 48 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8 |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa , nagrywanie wideo , panorama , samowyzwalacz , wykrywanie twarzy , zdjęcia seryjne |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | MediaTek Dimensity 700 |
| Częstotliwość procesora | 2.2 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 256 GB |
| Układ graficzny | Mali G57 MC2 |
| Nawigacja | A-GPS , BeiDou , Galileo , GLONASS , GPS |
| Czujniki | akcelerometr , czujnik światła , czujnik zbliżeniowy , czytnik linii papilarnych , kompas cyfrowy , żyroskop |
| Złącza | USB typ C , mini jack 3 , 5 (audio) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik , dyktafon , funkcja głośnomówiąca , kalendarz , kalkulator , książka telefoniczna , latarka , przypomnienia , radio , własne gry , zegar |
| Maksymalny czas czuwania | 528 |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny , wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| EAN | 6934177742897 |
Smartfon POCO M3 Pro 5G 4 GB / 64 GB 5G żółty
Na stanie
299,00 złPoprzednia najniższa cena: 299,00 zł.
| Waga | 0 , 5 kg |
|---|---|
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Stan | Powystawowy |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Wersja systemu operacyjnego | Android (inne) |
| Kod producenta | Xiaomi POCO M3 PRO |
| Marka | POCO |
| Model telefonu | M3 Pro 5G |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Kolor | żółty |
| Przekątna ekranu | 6.5 |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca , rozpoznawanie twarzy , szybkie ładowanie |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5000 |
| Komunikacja | Bluetooth , NFC , Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Materiał | metal , szkło |
| Szerokość | 78.34 |
| Wysokość | 168.81 |
| Głębokość | 8.92 |
| Waga | 190 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.5 |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 405 |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 48 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8 |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa , nagrywanie wideo , wykrywanie twarzy |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) , 720p (HD) |
| Procesor | MediaTek MT6833 |
| Częstotliwość procesora | 2.2 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 256 GB |
| Układ graficzny | Mali-G57 MC2 |
| Nawigacja | GPS |
| Czujniki | akcelerometr , czujnik światła , czytnik linii papilarnych , żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny , budzik , kalendarz , kalkulator , latarka , przypomnienia , zegar |
| Maksymalny czas czuwania | 528 |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny , wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| EAN | 6934177742880 |