Wyświetlanie wszystkich wyników: 3
Smartfon realme 11 5G 8/256GB Glory Black
Na stanie
Poprzednia najniższa cena: 499,00 zł.
| Waga | 0 , 55 kg |
|---|---|
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Stan | Powystawowy |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Wersja systemu operacyjnego | Android (inne) |
| Kod producenta | RMX3780 |
| Marka | Realme |
| Model telefonu | 11 5G |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Kolor | czarny |
| Przekątna ekranu | 6.72 |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5000 |
| Komunikacja | Bluetooth , NFC , Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 76 |
| Wysokość | 166 |
| Głębokość | 9 |
| Waga | 190 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.55 |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 393 |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 108 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 16 |
| Funkcje aparatu | autofocus , lampa błyskowa , nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | MediaTek Helio G2 |
| Częstotliwość procesora | 2.2 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 2 TB |
| Układ graficzny | IMG 8322 |
| Nawigacja | A-GPS , BeiDou , Galileo , GLONASS , GPS |
| Czujniki | czujnik światła , czujnik zbliżeniowy , magnetometr , żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny , budzik , funkcja głośnomówiąca , kalendarz , kalkulator , książka telefoniczna , przypomnienia , zegar |
| Maksymalny czas czuwania | 30 dni |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| EAN | 6941764420243 |
Smartfon realme 11 Pro+ 12GB / 512GB beżowy
Na stanie
Poprzednia najniższa cena: 799,00 zł.
| Waga | 0 , 56 kg |
|---|---|
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Stan | Powystawowy |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Wersja systemu operacyjnego | Android (inne) |
| Kod producenta | RMX3741 |
| Marka | Realme |
| Model telefonu | 11 Pro+ 5G |
| Wbudowana pamięć | 512 GB |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Kolor | beżowy |
| Przekątna ekranu | 6.7 |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca , rozpoznawanie twarzy , szybkie ładowanie |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5000 |
| Komunikacja | Bluetooth , NFC , Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 74 |
| Wysokość | 162 |
| Głębokość | 8 |
| Waga | 183 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.56 |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 394 |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2400 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 200 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 32 |
| Funkcje aparatu | autofocus , cyfrowa stabilizacja obrazu , HDR , lampa błyskowa , nagrywanie wideo , optyczna stabilizacja obrazu |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | MediaTek Dimensity 7050 |
| Częstotliwość procesora | 2.6 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 2 TB |
| Układ graficzny | ARM Mali-G68 |
| Nawigacja | Galileo , GLONASS , GPS |
| Czujniki | akcelerometr , czujnik geometryczny , czujnik światła , czujnik zbliżeniowy , czytnik linii papilarnych , żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje w telefonach komórkowych | własne gry |
| Maksymalny czas czuwania | 30 dni |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| EAN | 6941764413931 |
Smartfon realme 11 Pro+ 12GB / 512GB czarny
Na stanie
Poprzednia najniższa cena: 799,00 zł.
| Waga | 0 , 58 kg |
|---|---|
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Stan | Powystawowy |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Wersja systemu operacyjnego | Android (inne) |
| Kod producenta | RMX3741 |
| Marka | Realme |
| Model telefonu | 11 Pro+ 5G |
| Wbudowana pamięć | 512 GB |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Kolor | czarny |
| Przekątna ekranu | 6.7 |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca , rozpoznawanie twarzy , szybkie ładowanie , tethering (hot-spot) |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5000 |
| Komunikacja | Bluetooth , NFC , Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 73 |
| Wysokość | 161 |
| Głębokość | 8 |
| Waga | 183 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.58 |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 394 |
| Rozdzielczość ekranu | 2412 x 1080 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 200 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 32 |
| Funkcje aparatu | autofocus , lampa błyskowa , nagrywanie wideo , optyczna stabilizacja obrazu , panorama , wykrywanie twarzy , zdjęcia seryjne |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | MediaTek Dimensity 7050 |
| Częstotliwość procesora | 2.6 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 2 TB |
| Układ graficzny | ARM Mali-G68 |
| Nawigacja | Galileo , GLONASS , GPS |
| Czujniki | akcelerometr , czujnik geometryczny , czujnik światła , czujnik zbliżeniowy , czytnik linii papilarnych , żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny , budzik , dyktafon , funkcja głośnomówiąca , kalendarz , kalkulator , książka telefoniczna , latarka , przypomnienia , zegar |
| Maksymalny czas czuwania | 995 h |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| EAN | 6941764413948 |