-
Odbiór w salonie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
-
Dostawa kurierska
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
-
Dostawa kurierem DHL
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Poprzednia najniższa cena: 3399,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 4099,00 zł.
3777,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 3777,00 zł.
1 w magazynie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Metody płatności:


Apple iPhone 16 pro 512gb Czarny Tytan
Stan techniczny idealny – 100 % sprawny
Przeszedł szereg testów diagnostycznych aby zapewnić długie i bezproblemowe funkcjonowanie.
Objęte gwarancją i wsparciem technicznym po sprzedaży.
Dystrybucja Europejska- posiada slot na kartę sim jak i Esim
Wizualnie w idealnym stanie.
Bateria w bardzo dobrej kondycji 90%
356366408933724
Telefon nigdy nie naprawiany czy regenerowany.
Telefon nie pochodzi od klientów z ulicy, a od naszych europejskich dystrybutorów. Telefon z wolnej dystrybucji, nie pochodzi z sytemu ratalnego.
Realne zdjęcia sprzedawanego przedmiotu!
Możliwość sprawdzenia indywidualnie każdego numeru IMEI!


oraz Gratis
Dlaczego ta oferta?
✔️ z gwarancja
✔️ z pewnego źródła bez blokad
✔️ 40% taniej niż nowy
✔️ pełen zestaw jaki daje producent zabezpieczony i gotowy do używania










| Waga | 0 , 335 kg |
|---|---|
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Stan | Powystawowy |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Wersja systemu operacyjnego | iOS 12 |
| Kod producenta | MYNM3HX/A |
| Marka | Apple |
| Model telefonu | iPhone 16 Pro |
| Wbudowana pamięć | 512 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Kolor | czarny |
| Przekątna ekranu | 6.3 |
| Funkcje | always on display , ładowanie indukcyjne , płatności zbliżeniowe (NFC) , rozpoznawanie twarzy , szybkie ładowanie , tethering (hot-spot) |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | iOS |
| Pojemność akumulatora | 3582 |
| Komunikacja | Bluetooth , NFC , Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Materiał | metal , szkło |
| Szerokość | 71.5 |
| Wysokość | 149.6 |
| Głębokość | 8.25 |
| Waga | 199 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.335 |
| Rodzaj wyświetlacza | Super Retina XDR |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 460 |
| Rozdzielczość ekranu | 2622 x 1206 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 48 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 12 |
| Funkcje aparatu | autofocus , cyfrowa stabilizacja obrazu , HDR , lampa błyskowa , nagrywanie wideo , optyczna stabilizacja obrazu , panorama , samowyzwalacz , wykrywanie twarzy , zdjęcia seryjne , zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K , 1080p (FullHD) , 720p (HD) |
| Procesor | Apple A18 Pro |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Nawigacja | A-GPS , BeiDou , Galileo , GLONASS , GPS , NavIC , QZSS |
| Czujniki | akcelerometr , barometr , czujnik geometryczny , czujnik światła , czujnik zbliżeniowy , kompas , kompas cyfrowy , krokomierz , żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny , budzik , dyktafon , funkcja głośnomówiąca , kalendarz , kalkulator , książka telefoniczna , latarka , przypomnienia , zegar |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny , wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Klasa efektywności energetycznej | B |
| EAN | 195949772603 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Nie masz jeszcze konta?
Stwórz konto
Poprzednia najniższa cena: 3777,00 zł.
Opinie
Clear filtersNa razie nie ma opinii o produkcie.