-
Odbiór w salonie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
-
Dostawa kurierska
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
-
Dostawa kurierem DHL
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Poprzednia najniższa cena: 2499,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 1399,00 zł.
2699,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 2699,00 zł.
1 w magazynie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Metody płatności:


Apple iPhone 15 Pro 256GB
Stan techniczny idealny – 100 % sprawny
Przeszedł szereg testów diagnostycznych aby zapewnić długie i bezproblemowe funkcjonowanie.
Objęte gwarancją i wsparciem technicznym po sprzedaży.
Telefon posiada slot na kartę sim oraz esim – wersja Europejska
Bateria jest w rewelacyjnej kondycji 100%
Wizualnie niemal w idealnym stanie, co przedstawiają oryginalne zdjęcia wykonane w naszym studio.
Wspaniały pomysł na prezent!
Telefon nie pochodzi od klientów z ulicy, a od naszych europejskich dystrybutorów. Telefon z wolnej dystrybucji, nie pochodzi z sytemu ratalnego.
Realne zdjęcia sprzedawanego przedmiotu!
353554800978024
Możliwość sprawdzenia indywidualnie każdego numeru IMEI!


Dlaczego ta oferta?
✔️ z gwarancja
✔️ z pewnego źródła bez blokad
✔️ 40% taniej niż nowy
✔️ Gratis szkło hartowane z usługą naklejenia
✔️ pełen zestaw jaki daje producent zabezpieczony i gotowy do używania









| Waga | 0 , 35 kg |
|---|---|
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Stan | Powystawowy |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Wersja systemu operacyjnego | iOS 12 |
| Kod producenta | MTV13PX/A |
| Marka | Apple |
| Model telefonu | iPhone 15 Pro |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Kolor | czarny |
| Przekątna ekranu | 6.1 |
| Funkcje | always on display , ładowanie indukcyjne , płatności zbliżeniowe (NFC) , rozpoznawanie twarzy , szybkie ładowanie |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | iOS |
| Pojemność akumulatora | 3650 |
| Komunikacja | Bluetooth , DLNA , NFC , Wi-Fi , Wi-Fi Direct |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Materiał | metal , szkło |
| Szerokość | 70.6 |
| Wysokość | 146.6 |
| Głębokość | 8.25 |
| Waga | 187 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.35 |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 461 |
| Rozdzielczość ekranu | 2556 x 1179 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 48 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 12 |
| Funkcje aparatu | autofocus , HDR , lampa błyskowa , nagrywanie wideo , optyczna stabilizacja obrazu , panorama , wykrywanie twarzy , zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K , 1080p (FullHD) , 720p (HD) |
| Procesor | Apple A17 Pro |
| Częstotliwość procesora | 1.8 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Nawigacja | A-GPS , GLONASS , GPS |
| Czujniki | akcelerometr , barometr , czujnik światła , czujnik zbliżeniowy , magnetometr , żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny , budzik , dyktafon , funkcja głośnomówiąca , kalendarz , kalkulator , książka telefoniczna , latarka , zegar |
| Maksymalny czas czuwania | 5000mAh |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny , wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| EAN | 195949019210 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Nie masz jeszcze konta?
Stwórz konto
Poprzednia najniższa cena: 2699,00 zł.
Opinie
Clear filtersNa razie nie ma opinii o produkcie.