-
Odbiór w salonie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
-
Dostawa kurierska
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
-
Dostawa kurierem DHL
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Poprzednia najniższa cena: 1599,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 1399,00 zł.
549,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 549,00 zł.
1 w magazynie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Metody płatności:


iPhone SE 2020 128GB
Stan techniczny idealny – 100 % sprawny
Przeszedł szereg testów diagnostycznych aby zapewnić długie i bezproblemowe funkcjonowanie.
Objęte gwarancją i wsparciem technicznym po sprzedaży.
Dystrybucja Europejska
Bateria jest w rewelacyjnej kondycji 100%
Wizualnie ekran w stanie idealnym, na obudowie małe ślady użytkowania widoczne na załączonych zdjęciach
Telefon nie pochodzi od klientów z ulicy, a od naszych europejskich dystrybutorów. Telefon z wolnej dystrybucji, nie pochodzi z sytemu ratalnego.
Realne zdjęcia sprzedawanego przedmiotu.
Możliwość sprawdzenia indywidualnie każdego numeru IMEI!


oraz Gratisy









| Waga | 0 , 15 kg |
|---|---|
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Stan | Używany |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Wersja systemu operacyjnego | iOS 12 |
| Kod producenta | MMXK3RM/A |
| Marka | Apple |
| Model telefonu | iPhone SE (2020) |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Kolor | biały |
| Przekątna ekranu | 4.7 |
| Funkcje | ładowanie indukcyjne , szybkie ładowanie |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | iOS |
| Pojemność akumulatora | 1624 |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Opcje SIM | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Materiał | aluminium , szkło , tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 67.3 |
| Wysokość | 138.4 |
| Głębokość | 7.3 |
| Waga | 148 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.15 |
| Rodzaj wyświetlacza | Retina |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 326 |
| Rozdzielczość ekranu | 750 x 1334 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 7 |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa , nagrywanie wideo , optyczna stabilizacja obrazu , zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Apple A15 Bionic |
| Częstotliwość procesora | 2.65 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 64 GB |
| Układ graficzny | ARM Mali-G68 @1 GHz |
| Nawigacja | BeiDou , Galileo , GLONASS , GPS |
| Czujniki | barometr , czujnik światła , czujnik zbliżeniowy , czytnik linii papilarnych , żyroskop |
| Złącza | Lightning |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny , dyktafon , funkcja głośnomówiąca , kalendarz , kalkulator , książka telefoniczna , latarka , przypomnienia , zegar |
| Maksymalny czas czuwania | 240 h |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| EAN | 194253014270 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Nie masz jeszcze konta?
Stwórz konto
Poprzednia najniższa cena: 549,00 zł.
Opinie
Clear filtersNa razie nie ma opinii o produkcie.