-
Odbiór w salonie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
-
Dostawa kurierska
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
-
Dostawa kurierem DHL
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Poprzednia najniższa cena: 1899,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 1299,00 zł.
2658,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 2658,00 zł.
1 w magazynie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Metody płatności:


iPhone 14 Pro MAX 256GB Gold
Stan techniczny idealny – 100 % sprawny
Przeszedł szereg testów diagnostycznych aby zapewnić długie i bezproblemowe funkcjonowanie.
Objęte gwarancją i wsparciem technicznym po sprzedaży.
Dystrybucja Europejska wejście na kartę sim + eSIM
Bateria jest w rewelacyjnej kondycji 100%
Wizualnie w bardzo dobrym stanie z drobnymi śladami użytkowania w postaci rysek na ekranie.
IMEI:358686324669781
Wspaniały pomysł na prezent!
Telefon nie pochodzi od klientów z ulicy, a od naszych europejskich dystrybutorów. Telefon z wolnej dystrybucji, nie pochodzi z sytemu ratalnego.
Realne zdjęcia sprzedawanego przedmiotu!
Możliwość sprawdzenia indywidualnie każdego numeru IMEI!


Dlaczego ta oferta?
✔️ z gwarancja
✔️ z pewnego źródła bez blokad
✔️ 40% taniej niż nowy
✔️ Gratis szkło hartowane z usługą naklejenia
✔️ pełen zestaw jaki daje producent zabezpieczony i gotowy do używania









| Waga | 0 , 5 kg |
|---|---|
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Stan | Powystawowy |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Wersja systemu operacyjnego | iOS 12 |
| Kod producenta | MQ9W3PX/A |
| Marka | Apple |
| Model telefonu | iPhone 14 Pro Max |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Kolor | złoty |
| Przekątna ekranu | 6.7 |
| Funkcje | always on display , ładowanie indukcyjne , rozpoznawanie twarzy , szybkie ładowanie , tethering (hot-spot) |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | iOS |
| Pojemność akumulatora | 4323 |
| Komunikacja | Bluetooth , NFC , Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Materiał | aluminium , szkło |
| Szerokość | 77.6 |
| Wysokość | 160.7 |
| Głębokość | 7.85 |
| Waga | 240 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.5 |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 460 |
| Rozdzielczość ekranu | 2688 x 1242 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 48 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 12 |
| Funkcje aparatu | autofocus , cyfrowa stabilizacja obrazu , HDR , lampa błyskowa , nagrywanie wideo , panorama , samowyzwalacz , wykrywanie twarzy , zdjęcia seryjne , zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Apple A16 Bionic |
| Częstotliwość procesora | 3.1 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 64 GB |
| Nawigacja | GPS |
| Czujniki | akcelerometr , barometr , czujnik światła , czujnik temperatury , czujnik zbliżeniowy , kompas cyfrowy , żyroskop |
| Złącza | Lightning |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny , budzik , dyktafon , funkcja głośnomówiąca , kalendarz , kalkulator , książka telefoniczna , latarka , przypomnienia , zegar |
| Maksymalny czas czuwania | 23 |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Klasa efektywności energetycznej | B |
| EAN | 194253381310 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Nie masz jeszcze konta?
Stwórz konto
Poprzednia najniższa cena: 2658,00 zł.
Opinie
Clear filtersNa razie nie ma opinii o produkcie.