-
Odbiór w salonie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
-
Dostawa kurierska
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
-
Dostawa kurierem DHL
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Poprzednia najniższa cena: 1899,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 499,00 zł.
699,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 699,00 zł.
1 w magazynie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Metody płatności:


Mega Zestaw Smartfon Samsung Galaxy S20 8 GB / 128 GB 4G szary
Stan techniczny idealny – 100 % sprawny
Dystrybucja Europejska
Bateria jest w doskonałej kondycji!
Wizualnie zachowany w bardzo dobrym stanie z małymi śladami użytkowania widocznymi na załączonych zdjęciach.
Telefon nie pochodzi od klientów z ulicy, a od naszych europejskich dystrybutorów, wielokrotnie testowany. Telefon z wolnej dystrybucji, nie pochodzi z sytemu ratalnego.
Realne zdjęcia aktualnie sprzedawanego przedmiotu!
350110410467164
Możliwość sprawdzenia indywidualnie każdego numeru IMEI!













| Waga | 0 , 163 kg |
|---|---|
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Stan | Używany |
| Stan opakowania | brak opakowania |
| Wersja systemu operacyjnego | Android (inne) |
| Kod producenta | SM-G980FZADEUE |
| Marka | Samsung |
| Model telefonu | Galaxy S20 |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Kolor | szary |
| Przekątna ekranu | 6.2 |
| Funkcje | always on display , ładowanie indukcyjne , odblokowanie za pomocą odcisku palca , rozpoznawanie twarzy , szybkie ładowanie |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 4000 |
| Komunikacja | Bluetooth , NFC , Wi-Fi , Wi-Fi Direct |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Materiał | metal , szkło |
| Szerokość | 69.1 |
| Wysokość | 151.7 |
| Głębokość | 7.9 |
| Waga | 163 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.163 |
| Rodzaj wyświetlacza | Dynamic AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 563 |
| Rozdzielczość ekranu | 3200 x 1440 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 64 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 10 |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa , nagrywanie wideo , optyczna stabilizacja obrazu , zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 8K |
| Procesor | Samsung Exynos 990 |
| Częstotliwość procesora | 2.73 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Układ graficzny | ARM Mali-G77 MP11 |
| Nawigacja | A-GPS , BeiDou , Galileo , GLONASS , GPS |
| Czujniki | akcelerometr , barometr , czujnik geometryczny , czujnik pola magnetycznego (Halla) , czujnik światła , czujnik zbliżeniowy , żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny , budzik , kalendarz , kalkulator |
| Maksymalny czas czuwania | 160 |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny , wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| EAN | 8806090322273 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Nie masz jeszcze konta?
Stwórz konto
Poprzednia najniższa cena: 699,00 zł.
Opinie
Clear filtersNa razie nie ma opinii o produkcie.