-
Odbiór w salonie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
-
Dostawa kurierska
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
-
Dostawa kurierem DHL
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Poprzednia najniższa cena: 477,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 1099,00 zł.
599,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 599,00 zł.
1 w magazynie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Metody płatności:


Smartfon Google Pixel 6 8 GB / 128 GB 5G pomarańczowy
Stan techniczny idealny – 100 % sprawny
Dystrybucja Europejska
Wizualnie ekran w bardzo dobrym stanie, na obudowie są ślady użytkowania co jest przedstawione na załączonych zdjęciach
356214580289129
Telefon nie pochodzi od klientów z ulicy, a od naszych europejskich dystrybutorów, wielokrotnie testowany. Telefon z wolnej dystrybucji, nie pochodzi z sytemu ratalnego.
Realne zdjęcia aktualnie sprzedawanego przedmiotu!
Możliwość sprawdzenia indywidualnie każdego numeru IMEI!








| Ładowarka w komplecie | nie |
|---|---|
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Stan | Używany |
| Stan opakowania | brak opakowania |
| Wersja systemu operacyjnego | Android (inne) |
| Kod producenta | GO-P6-128/CO |
| Marka | |
| Model telefonu | Pixel 6 |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Kolor | pomarańczowy |
| Przekątna ekranu | 6.4 |
| Funkcje | ładowanie indukcyjne , odblokowanie za pomocą odcisku palca , rozpoznawanie twarzy , szybkie ładowanie , tethering (hot-spot) |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 4614 |
| Komunikacja | Bluetooth , NFC , Wi-Fi , Wi-Fi Direct |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Materiał | szkło |
| Szerokość | 75 |
| Wysokość | 159 |
| Głębokość | 8.9 |
| Waga | 207 |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 411 |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8 |
| Funkcje aparatu | autofocus , cyfrowa stabilizacja obrazu , HDR , lampa błyskowa , nagrywanie wideo , optyczna stabilizacja obrazu , panorama , wykrywanie twarzy , zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K , 1080p (FullHD) , 720p (HD) |
| Procesor | 1 |
| Częstotliwość procesora | 2.8 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 128 GB |
| Układ graficzny | Mali-G78 MP20 |
| Nawigacja | A-GPS , Galileo , GLONASS , GPS |
| Czujniki | akcelerometr , barometr , czujnik światła , czujnik zbliżeniowy , magnetometr , żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny , budzik , dyktafon , funkcja głośnomówiąca , kalendarz , kalkulator , książka telefoniczna , latarka , przypomnienia , zegar |
| Maksymalny czas czuwania | 86h |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| EAN | 810029930475 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Nie masz jeszcze konta?
Stwórz konto
Poprzednia najniższa cena: 599,00 zł.
Opinie
Clear filtersNa razie nie ma opinii o produkcie.