-
Odbiór w salonie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
-
Dostawa kurierska
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
-
Dostawa kurierem DHL
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Poprzednia najniższa cena: 1299,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 499,00 zł.
2999,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 2999,00 zł.
1 w magazynie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Metody płatności:


Google Pixel 9 Pro XL 16 GB / 512GB
Stan techniczny idealny – 100 % sprawny
Dystrybucja Europejska
Wizualnie w idealnym stanie co przedstawiają załączone zdjęcia
Wsparcie gwarancyjne Google do 22.08.2026
350038909786002
Telefon nie pochodzi od klientów z ulicy, a od naszych europejskich dystrybutorów, wielokrotnie testowany. Telefon z wolnej dystrybucji, nie pochodzi z sytemu ratalnego.
Realne zdjęcia aktualnie sprzedawanego przedmiotu!
Możliwość sprawdzenia indywidualnie każdego numeru IMEI!








| Ładowarka w komplecie | nie |
|---|---|
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Stan | Powystawowy |
| Stan opakowania | otwarte |
| Wersja systemu operacyjnego | Android (inne) |
| Kod producenta | GA05987-GB |
| Marka | |
| Model telefonu | Pixel 9 Pro XL |
| Wbudowana pamięć | 512 GB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Kolor | beżowy |
| Przekątna ekranu | 6.8 |
| Funkcje | rozpoznawanie twarzy |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5060 |
| Komunikacja | Bluetooth , NFC , Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Materiał | szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 486 |
| Funkcje aparatu | autofocus , lampa błyskowa , nagrywanie wideo , panorama , samowyzwalacz , wykrywanie twarzy , zdjęcia seryjne , zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 8K , 4K , 1080p (FullHD) |
| Slot karty pamięci | nie |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny , budzik , dyktafon , funkcja głośnomówiąca , kalendarz , kalkulator , książka telefoniczna , latarka , przypomnienia , zegar |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny , wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | B |
| EAN | 840353915657 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Nie masz jeszcze konta?
Stwórz konto
Poprzednia najniższa cena: 2999,00 zł.
Opinie
Clear filtersNa razie nie ma opinii o produkcie.