-
Odbiór w salonie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
-
Dostawa kurierska
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
-
Dostawa kurierem DHL
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Poprzednia najniższa cena: 399,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 799,00 zł.
1499,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 1499,00 zł.
1 w magazynie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Metody płatności:


Smartfon Huawei Mate 50 8 GB / 512 GB 4G (LTE) pomarańczowy
Stan techniczny idealny – 100 % sprawny
Dystrybucja : EU
Bateria jest w doskonałej kondycji!
Wizualnie posiad małe ślady użytkowania widoczne na załączonych zdjęciach
864632063142108
Telefon nie pochodzi od klientów z ulicy, a od naszych europejskich dystrybutorów, wielokrotnie testowany. Telefon z wolnej dystrybucji, nie pochodzi z sytemu ratalnego. Zakupiony od jednego z polskich operatorów.
Realne zdjęcia aktualnie sprzedawanego przedmiotu!
Możliwość sprawdzenia indywidualnie każdego numeru IMEI!








| Waga | 0 , 55 kg |
|---|---|
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Stan | Powystawowy |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Wersja systemu operacyjnego | Android (inne) |
| Kod producenta | Draco-L29DL |
| Marka | Huawei |
| Model telefonu | Mate 50 |
| Wbudowana pamięć | 512 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Kolor | pomarańczowy |
| Przekątna ekranu | 6.74 |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca , rozpoznawanie twarzy , szybkie ładowanie |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 4700 |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Materiał | szkło |
| Szerokość | 75.5 |
| Wysokość | 162.1 |
| Głębokość | 8.5 |
| Waga | 205 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.55 |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 428 |
| Rozdzielczość ekranu | 2688 x 1242 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 13 |
| Funkcje aparatu | autofocus , zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8+ gen 1 |
| Częstotliwość procesora | 2.75 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 512 GB |
| Nawigacja | BeiDou , Galileo , GLONASS , GPS |
| Czujniki | akcelerometr , barometr , czujnik światła , czujnik temperatury , czytnik linii papilarnych , kompas cyfrowy , żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny |
| Cechy dodatkowe | odporny na uderzenia , pyłoszczelny , wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| EAN | 6941487279623 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Nie masz jeszcze konta?
Stwórz konto
Poprzednia najniższa cena: 1499,00 zł.
Opinie
Clear filtersNa razie nie ma opinii o produkcie.