-
Odbiór w salonie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
-
Dostawa kurierska
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
-
Dostawa kurierem DHL
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Poprzednia najniższa cena: 999,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 2399,00 zł.
349,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 349,00 zł.
1 w magazynie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Metody płatności:

Smartfon LG K42 3 GB / 64 GB 4G (LTE) szary
Stan techniczny idealny – 100 % sprawny
Dystrybucja Polska – kupiony od jednego z polskich operatorów.
Wizualnie w bardzo dobrym stanie, co przedstawiają oryginalne zdjęcia wykonane w naszym studio.
Telefon nie pochodzi od klientów z ulicy, a od naszych europejskich dystrybutorów, wielokrotnie testowany. Telefon z wolnej dystrybucji, nie pochodzi z sytemu ratalnego.
356587111597999
Realne zdjęcia aktualnie sprzedawanego przedmiotu!
Możliwość sprawdzenia indywidualnie każdego numeru IMEI!


Dlaczego ta oferta?
✔️ bardzo dobry stan wizualny
✔️ z gwarancja
✔️ z pewnego źródła bez blokad
✔️ 30% taniej niż nowy
✔️ pełen zestaw gotowy do używania







| Waga | 0 , 3 kg |
|---|---|
| Stan | Powystawowy |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Kod producenta | LM-K420EMW |
| Marka | LG |
| Model telefonu | K42 |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Kolor | szary |
| Przekątna ekranu | 6.6 |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 4000 |
| Komunikacja | Bluetooth , Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Materiał | szkło |
| Szerokość | 76.7 |
| Wysokość | 165 |
| Głębokość | 8.4 |
| Waga | 182 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.3 |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD TN |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 266 |
| Rozdzielczość ekranu | 1600 x 720 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 13 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8 |
| Funkcje aparatu | autofocus , lampa błyskowa , nagrywanie wideo , panorama , samowyzwalacz , wykrywanie twarzy , zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | MediaTek MT6762 |
| Częstotliwość procesora | 2 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 2 TB |
| Układ graficzny | GPU: PowerVR GE8320 @650 MHz |
| Nawigacja | A-GPS , GPS |
| Czujniki | akcelerometr , czujnik zbliżeniowy , czytnik linii papilarnych |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny , budzik , funkcja głośnomówiąca , kalendarz , kalkulator , książka telefoniczna , latarka , przypomnienia , zegar |
| Maksymalny czas czuwania | 180 h |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE , WEEE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| EAN | 606462154123 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Nie masz jeszcze konta?
Stwórz konto
Poprzednia najniższa cena: 349,00 zł.
Opinie
Clear filtersNa razie nie ma opinii o produkcie.