-
Odbiór w salonie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
-
Dostawa kurierska
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
-
Dostawa kurierem DHL
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Poprzednia najniższa cena: 349,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 649,00 zł.
679,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 679,00 zł.
1 w magazynie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Metody płatności:


Smartfon Motorola Edge 40 Neo 12 GB / 256 GB 5G
Stan techniczny idealny – 100 % sprawny
Dystrybucja : Polska – odkupiony od jednego z polskich operatorów
Bateria jest w doskonałej kondycji!
Wizualnie zachowany niemal w idealnym stanie , co przedstawiają załączone zdjęcia
350133184021595
Telefon nie pochodzi od klientów z ulicy, a od naszych europejskich dystrybutorów, wielokrotnie testowany. Telefon z wolnej dystrybucji, nie pochodzi z sytemu ratalnego. Zakupiony od jednego z polskich operatorów.
Realne zdjęcia aktualnie sprzedawanego przedmiotu!
Możliwość sprawdzenia indywidualnie każdego numeru IMEI!








| Waga | 0 , 45 kg |
|---|---|
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Stan | Powystawowy |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Wersja systemu operacyjnego | Android (inne) |
| Kod producenta | PAYH0004PL |
| Marka | Motorola |
| Model telefonu | Edge 40 Neo |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Kolor | czarny |
| Przekątna ekranu | 6.55 |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5000 |
| Komunikacja | Bluetooth , NFC , Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Materiał | szkło , tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 71.9 |
| Wysokość | 159.63 |
| Głębokość | 7.89 |
| Waga | 170 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.45 |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 402 |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 32 |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa , nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | MediaTek Dimensity 7300-Ultra |
| Częstotliwość procesora | 2.5 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Układ graficzny | Mali G610 MC3 |
| Nawigacja | A-GPS , Galileo , GLONASS , GPS |
| Czujniki | czytnik linii papilarnych |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny , budzik , dyktafon , funkcja głośnomówiąca , kalendarz , kalkulator , książka telefoniczna , latarka , przypomnienia , zegar |
| Maksymalny czas czuwania | 381 h |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny , wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| EAN | 840023248535 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Nie masz jeszcze konta?
Stwórz konto
Poprzednia najniższa cena: 679,00 zł.
Opinie
Clear filtersNa razie nie ma opinii o produkcie.