-
Odbiór w salonie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
-
Dostawa kurierska
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
-
Dostawa kurierem DHL
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Poprzednia najniższa cena: 949,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 429,00 zł.
429,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 429,00 zł.
1 w magazynie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Metody płatności:

Smartfon Motorola Moto G71 6 GB / 128 GB 5G niebieski
Stan techniczny idealny – 100 % sprawny
Dystrybucja Polska – kupiony od jednego z polskich operatorów.
Wizualnie ekran w stanie idealnym , na obudowie małe ślady użytkowania , co przedstawiają oryginalne zdjęcia wykonane w naszym studio.
350662070749935
Telefon nie pochodzi od klientów z ulicy, a od naszych europejskich dystrybutorów, wielokrotnie testowany. Telefon z wolnej dystrybucji, nie pochodzi z sytemu ratalnego.
Telefon w 100% oryginalny nie naprawiany ani nie odnawiany!
Realne zdjęcia aktualnie sprzedawanego przedmiotu!
Możliwość sprawdzenia indywidualnie każdego numeru IMEI!


Dlaczego ta oferta?
✔️ bardzo dobry stan wizualny
✔️ z gwarancja
✔️ z pewnego źródła bez blokad
✔️ 60% taniej niż nowy
✔️ pełen zestaw gotowy do używania






| Ładowarka w komplecie | nie |
|---|---|
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Stan | Używany |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Wersja systemu operacyjnego | Android (inne) |
| Kod producenta | XT2169-1 |
| Marka | Motorola |
| Model telefonu | Moto G71 |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Kolor | niebieski |
| Przekątna ekranu | 6.4 |
| Funkcje | always on display , odblokowanie za pomocą odcisku palca , rozpoznawanie twarzy , szybkie ładowanie , tethering (hot-spot) |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5000 |
| Komunikacja | Bluetooth , Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Materiał | szkło |
| Szerokość | 73.9 |
| Wysokość | 161.2 |
| Głębokość | 8.5 |
| Waga | 179 |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 409 |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 16 |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa , nagrywanie wideo , panorama , zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 695 |
| Częstotliwość procesora | 2.2 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 256 GB |
| Układ graficzny | Adreno 619 |
| Nawigacja | A-GPS , Galileo , GLONASS , GPS |
| Czujniki | akcelerometr , czujnik światła , czujnik zbliżeniowy , czytnik linii papilarnych , żyroskop |
| Złącza | USB typ C , mini jack 3 , 5 (audio) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | radio |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| EAN | 840023226731 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Nie masz jeszcze konta?
Stwórz konto
Poprzednia najniższa cena: 429,00 zł.
Opinie
Clear filtersNa razie nie ma opinii o produkcie.