-
Odbiór w salonie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
-
Dostawa kurierska
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
-
Dostawa kurierem DHL
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Poprzednia najniższa cena: 1349,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 1499,00 zł.
1299,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 1299,00 zł.
1 w magazynie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Metody płatności:


Smartfon OnePlus 12R 5G 16/256GB Iron Gray Premium+
Stan techniczny idealny – 100 % sprawny
Dystrybucja Europejska
Bateria jest w doskonałej kondycji! – 99%
Wizualnie niemal w idealnym stanie.
865498061177614
Telefon nie pochodzi od klientów z ulicy, a od naszych europejskich dystrybutorów, wielokrotnie testowany. Telefon z wolnej dystrybucji, nie pochodzi z sytemu ratalnego.
Telefon w 100% oryginalny nie naprawiany ani nie odnawiany!
Realne zdjęcia aktualnie sprzedawanego przedmiotu!
Możliwość sprawdzenia indywidualnie każdego numeru IMEI!


Dlaczego ta oferta?
✔️ z gwarancja
✔️ z pewnego źródła bez blokad
✔️ 60% taniej niż nowy
✔️ pełen zestaw gotowy do używania






| Waga | 0 , 61 kg |
|---|---|
| Stan | Powystawowy |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Kod producenta | 50111203373 |
| Marka | OnePlus |
| Model telefonu | 12R |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Kolor | szary |
| Przekątna ekranu | 6.78 |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca , płatności zbliżeniowe (NFC) , rozpoznawanie twarzy , szybkie ładowanie , tethering (hot-spot) |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5500 |
| Komunikacja | Bluetooth , NFC , Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Materiał | aluminium |
| Szerokość | 75 |
| Wysokość | 163 |
| Głębokość | 9 |
| Waga | 207 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.61 |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 450 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 16 |
| Funkcje aparatu | autofocus , lampa błyskowa , nagrywanie wideo , panorama , samowyzwalacz , wykrywanie twarzy , zdjęcia seryjne , zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K , 1080p (FullHD) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 gen 2 |
| Częstotliwość procesora | 3.2 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Układ graficzny | Adreno 740 |
| Nawigacja | GPS |
| Czujniki | akcelerometr , czujnik światła , czujnik zbliżeniowy , czytnik linii papilarnych |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny , budzik , dyktafon , funkcja głośnomówiąca , kalendarz , kalkulator , książka telefoniczna , latarka , przypomnienia , zegar |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| EAN | 6921815626183 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Nie masz jeszcze konta?
Stwórz konto
Poprzednia najniższa cena: 1299,00 zł.
Opinie
Clear filtersNa razie nie ma opinii o produkcie.