-
Odbiór w salonie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
-
Dostawa kurierska
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
-
Dostawa kurierem DHL
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Poprzednia najniższa cena: 2799,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 3333,00 zł.
499,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 499,00 zł.
1 w magazynie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Metody płatności:


Smartfon Samsung Galaxy A15 4 GB / 128 GB 5G czarny
Stan techniczny idealny – 100 % sprawny
Dystrybucja Europejska
Bateria jest w doskonałej kondycji!
Wizualnie zachowany niemal w idealnym stanie z minimalnymi śladami użytkowania co przedstawiają załaczone zdjęcia
356923583779916
Telefon nie pochodzi od klientów z ulicy, a od naszych europejskich dystrybutorów, wielokrotnie testowany. Telefon z wolnej dystrybucji, nie pochodzi z sytemu ratalnego. Zakupiony od jednego z polskich operatorów.
Realne zdjęcia aktualnie sprzedawanego przedmiotu!
Możliwość sprawdzenia indywidualnie każdego numeru IMEI!


Gratis o wartości 100 PLN:








| Waga | 0 , 29 kg |
|---|---|
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Stan | Powystawowy |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Wersja systemu operacyjnego | Android (inne) |
| Kod producenta | SM-A156EZKGMEA |
| Marka | Samsung |
| Model telefonu | Galaxy A15 5G |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Kolor | czarny |
| Przekątna ekranu | 6.5 |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca , płatności zbliżeniowe (NFC) , rozpoznawanie twarzy , szybkie ładowanie , tethering (hot-spot) |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5000 |
| Komunikacja | Bluetooth , NFC , Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Materiał | szkło , tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 76.8 |
| Wysokość | 160.1 |
| Głębokość | 8.4 |
| Waga | 200 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.29 |
| Rodzaj wyświetlacza | Super AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 396 |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2340 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 13 |
| Funkcje aparatu | autofocus , HDR , lampa błyskowa , nagrywanie wideo , panorama , samowyzwalacz , wykrywanie twarzy , zdjęcia seryjne , zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | MediaTek Helio G99 |
| Częstotliwość procesora | 2.2 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Układ graficzny | ARm Mali-G57 MC2 |
| Nawigacja | BeiDou , Galileo , GLONASS , GPS , QZSS |
| Czujniki | akcelerometr , czujnik światła , czujnik zbliżeniowy , czytnik linii papilarnych , krokomierz , magnetometr |
| Złącza | USB typ C , mini jack 3 , 5 (audio) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny , budzik , dyktafon , funkcja głośnomówiąca , kalendarz , kalkulator , książka telefoniczna , latarka , przypomnienia , zegar |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| EAN | 8806095372518 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Nie masz jeszcze konta?
Stwórz konto
Poprzednia najniższa cena: 499,00 zł.
Opinie
Clear filtersNa razie nie ma opinii o produkcie.