-
Odbiór w salonie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
-
Dostawa kurierska
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
-
Dostawa kurierem DHL
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Poprzednia najniższa cena: 677,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 2399,00 zł.
549,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 549,00 zł.
1 w magazynie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Metody płatności:


Smartfon Samsung Galaxy A34 6 GB / 128 GB 5G
Stan techniczny idealny – 100 % sprawny
Przeszedł szereg testów diagnostycznych aby zapewnić długie i bezproblemowe funkcjonowanie.
Objęte gwarancją i wsparciem technicznym po sprzedaży.
Dystrybucja : EU
Wizualnie zachowany w bardzo dobrym stanie z minimalnymi śladami użytkowania.
353117551567568
Realne zdjęcia sprzedawanych telefonów!
Możliwość sprawdzenia indywidualnie każdego numeru IMEI!


Dlaczego ta oferta?
✔️ z gwarancja
✔️ z pewnego źródła bez blokad
✔️ 50% taniej niż nowy
✔️ Gratisy
✔️ Pełen oryginalny zestaw zabezpieczony i gotowy do używania
✔️ Wsparcie przed jak i po zakupowe







| Waga | 0 , 32 kg |
|---|---|
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Stan | Powystawowy |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Wersja systemu operacyjnego | Android (inne) |
| Kod producenta | SM-A346BZKAEUE |
| Marka | Samsung |
| Model telefonu | Galaxy A34 |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Kolor | czarny |
| Przekątna ekranu | 6.6 |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca , szybkie ładowanie |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5000 |
| Komunikacja | Bluetooth , NFC , Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Materiał | szkło , tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 78.1 |
| Wysokość | 161.3 |
| Głębokość | 8.2 |
| Waga | 199 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.32 |
| Rodzaj wyświetlacza | Super AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 390 |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2340 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 48 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 13 |
| Funkcje aparatu | autofocus , lampa błyskowa , nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | MediaTek Dimensity 1080 |
| Częstotliwość procesora | 2.6 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Układ graficzny | Mali G68 MC4 |
| Nawigacja | A-GLONASS , A-GPS , Galileo , GLONASS , GPS , QZSS |
| Czujniki | akcelerometr , czujnik pola magnetycznego (Halla) , czujnik światła , czujnik zbliżeniowy , żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny , budzik , dyktafon , funkcja głośnomówiąca , kalendarz , kalkulator , latarka , przypomnienia , zegar |
| Maksymalny czas czuwania | 19 |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny , wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| EAN | 8806094957013 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Nie masz jeszcze konta?
Stwórz konto
Poprzednia najniższa cena: 549,00 zł.
Opinie
Clear filtersNa razie nie ma opinii o produkcie.