-
Odbiór w salonie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
-
Dostawa kurierska
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
-
Dostawa kurierem DHL
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Poprzednia najniższa cena: 1299,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 279,30 zł.
499,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 499,00 zł.
1 w magazynie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Metody płatności:


Smartfon Samsung Galaxy S10e 6 GB / 128 GB 4G (LTE) czarny
Stan techniczny idealny – 100 % sprawny
Dystrybucja Europejska
356191101456850
Wizualnie ekran w stanie idealnym , na obudowie małe ślady użytkowania.
Telefon nie pochodzi od klientów z ulicy, a od naszych europejskich dystrybutorów, wielokrotnie testowany. Telefon nie pochodzi z sytemu ratalnego.
Co bardzo istotne w odróżnieniu od innych aukcji nasze zdjęcia nie są podglądowe, a przedmiotu który jest aktualnie oferowany. Realne zdjęcia sprzedawanego przedmiotu
Możliwość sprawdzenia indywidualnie każdego numeru IMEI!








| Waga | 150 kg |
|---|---|
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Stan | Używany |
| Wersja systemu operacyjnego | Android (inne) |
| Kod producenta | SM-G970FZKDXEO |
| Marka | Samsung |
| Model telefonu | Galaxy S10e |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Kolor | czarny |
| Przekątna ekranu | 5.8 |
| Funkcje | ładowanie indukcyjne , odblokowanie za pomocą odcisku palca , szybkie ładowanie |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 3100 |
| Komunikacja | Bluetooth , NFC , Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Materiał | aluminium , szkło |
| Szerokość | 69.9 |
| Wysokość | 142.2 |
| Głębokość | 7.9 |
| Waga | 150 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 150 |
| Rodzaj wyświetlacza | Dynamic AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 438 |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2280 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 16 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 10 |
| Funkcje aparatu | autofocus , cyfrowa stabilizacja obrazu , lampa błyskowa , optyczna stabilizacja obrazu , zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Samsung Exynos 9820 |
| Częstotliwość procesora | 2.7 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 512 GB |
| Układ graficzny | ARM Mali-G76 MP12 |
| Nawigacja | A-GPS , BeiDou , Galileo , GLONASS , GPS |
| Czujniki | akcelerometr , barometr , czujnik pola magnetycznego (Halla) , czujnik światła , czujnik zbliżeniowy , czytnik linii papilarnych , magnetometr , żyroskop |
| Złącza | USB typ C , mini jack 3 , 5 (audio) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny , budzik , kalendarz , kalkulator |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny , wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Klasa efektywności energetycznej | B |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| EAN | 8801643876555 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Nie masz jeszcze konta?
Stwórz konto
Poprzednia najniższa cena: 499,00 zł.
Opinie
Clear filtersNa razie nie ma opinii o produkcie.