-
Odbiór w salonie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
-
Dostawa kurierska
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
-
Dostawa kurierem DHL
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Poprzednia najniższa cena: 699,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 529,00 zł.
666,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 666,00 zł.
1 w magazynie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Metody płatności:

Smartfon Samsung Galaxy S21 8 GB / 128 GB 5G
Stan techniczny idealny – 100 % sprawny
Wizualnie ekran w idealnym stanie , posiada ślady użytkowania na obudowie widoczne na załączonych zdjęciach
Telefon nie pochodzi od klientów z ulicy, a od naszych europejskich dystrybutorów, wielokrotnie testowany. Telefon z wolnej dystrybucji, nie pochodzi z sytemu ratalnego.
350517924667107
Telefon w 100% oryginalny nie naprawiany ani nie odnawiany!
Realne zdjęcia aktualnie sprzedawanego przedmiotu!
Możliwość sprawdzenia indywidualnie każdego numeru IMEI!


Dlaczego ta oferta?
✔️ z gwarancja
✔️ z pewnego źródła bez blokad
✔️ 60% taniej niż nowy
✔️ pełen zestaw gotowy do używania








| Waga | 0 , 34 kg |
|---|---|
| Stan | Używany |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Kod producenta | SM-G991BZADEUE |
| Marka | Samsung |
| Model telefonu | Galaxy S21 |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Kolor | szary |
| Przekątna ekranu | 6.2 |
| Funkcje | ładowanie indukcyjne , odblokowanie za pomocą odcisku palca , rozpoznawanie twarzy , szybkie ładowanie |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 4000 |
| Komunikacja | Bluetooth , NFC , Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Materiał | aluminium , szkło |
| Szerokość | 71.2 |
| Wysokość | 151.7 |
| Głębokość | 7.9 |
| Waga | 171 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.34 |
| Rodzaj wyświetlacza | Dynamic AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 424 |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2400 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 64 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 10 |
| Funkcje aparatu | autofocus , cyfrowa stabilizacja obrazu , HDR , lampa błyskowa , nagrywanie wideo , panorama , samowyzwalacz , wykrywanie twarzy , zdjęcia seryjne , zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 8K |
| Procesor | 1 |
| Częstotliwość procesora | 2.9 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 128 GB |
| Układ graficzny | Mali-G78 MP14 |
| Nawigacja | A-GPS , BeiDou , Galileo , GLONASS , GPS |
| Czujniki | akcelerometr , czujnik światła , czujnik zbliżeniowy , czytnik linii papilarnych , kompas cyfrowy , krokomierz , żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny , budzik , dyktafon , funkcja głośnomówiąca , kalendarz , kalkulator , książka telefoniczna , latarka , przypomnienia , zegar |
| Maksymalny czas czuwania | 10 dni |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| EAN | 8806090892134 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Nie masz jeszcze konta?
Stwórz konto
Poprzednia najniższa cena: 666,00 zł.
Opinie
Clear filtersNa razie nie ma opinii o produkcie.