-
Odbiór w salonie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
-
Dostawa kurierska
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
-
Dostawa kurierem DHL
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Poprzednia najniższa cena: 1599,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 2049,00 zł.
1629,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 1629,00 zł.
1 w magazynie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Metody płatności:


Smartfon Samsung Galaxy S24 FE 8 GB / 128 GB 5G
Stan techniczny idealny – 100 % sprawny
Objęty gwarancją i wsparciem technicznym po sprzedaży.
Dystrybucja : Polska – odkupiony od jednego z polskich operatorów
Wizualnie niemal w idealnym stanie
Wspaniały pomysł na prezent!
Realne zdjęcia sprzedawanych telefonów!
Możliwość sprawdzenia indywidualnie każdego numeru IMEI!


Dlaczego ta oferta?
✔️ z gwarancja
✔️ z pewnego źródła bez blokad
✔️ Gratisy
✔️ Pełen oryginalny zestaw gotowy do używania
✔️ Wsparcie przed jak i po zakupowe







| Waga | 0 , 76 kg |
|---|---|
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Stan | Powystawowy |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Wersja systemu operacyjnego | Android (inne) |
| Kod producenta | SM-S721BLBDEUE |
| Marka | Samsung |
| Model telefonu | Galaxy S24 FE |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Kolor | niebieski |
| Przekątna ekranu | 6.7 |
| Funkcje | always on display , ładowanie indukcyjne , odblokowanie za pomocą odcisku palca , płatności zbliżeniowe (NFC) , szybkie ładowanie |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 4700 |
| Komunikacja | Bluetooth , NFC , Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Materiał | szkło |
| Szerokość | 77 |
| Wysokość | 162 |
| Głębokość | 8 |
| Waga | 213 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.76 |
| Rodzaj wyświetlacza | Dynamic AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 385 |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2340 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 10 |
| Funkcje aparatu | autofocus , lampa błyskowa , nagrywanie wideo , optyczna stabilizacja obrazu |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Samsung Exynos 2400e |
| Częstotliwość procesora | 3.1 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 8 GB |
| Układ graficzny | Samsung Xclipse 940 |
| Nawigacja | BeiDou , Galileo , GLONASS , GPS |
| Czujniki | akcelerometr , barometr , czujnik pola magnetycznego (Halla) , czujnik światła , czujnik zbliżeniowy , żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny , budzik , dyktafon , funkcja głośnomówiąca , kalendarz , kalkulator , książka telefoniczna , latarka , przypomnienia , zegar |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny , wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | nie |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| EAN | 8806095726328 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Nie masz jeszcze konta?
Stwórz konto
Poprzednia najniższa cena: 1629,00 zł.
Opinie
Clear filtersNa razie nie ma opinii o produkcie.