-
Odbiór w salonie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
-
Dostawa kurierska
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
-
Dostawa kurierem DHL
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Poprzednia najniższa cena: 499,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 799,00 zł.
444,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 444,00 zł.
1 w magazynie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Metody płatności:


Smartfon Samsung Galaxy S9 4 GB / 64 GB 4G (LTE) fioletowy
Stan techniczny idealny – 100 % sprawny
Dystrybucja Europejska
Wizualnie zachowany w bardzo dobrym stanie z małymi śladami użytkowania, ciężko o S9 w takim stanie.
Telefon nie pochodzi od klientów z ulicy, a od naszych europejskich dystrybutorów, wielokrotnie testowany. Telefon z wolnej dystrybucji, nie pochodzi z sytemu ratalnego.
Realne zdjęcia aktualnie sprzedawanego przedmiotu!
Możliwość sprawdzenia indywidualnie każdego numeru IMEI!


Dlaczego ta oferta?
✔️ z gwarancja
✔️ z pewnego źródła bez blokad
✔️ 60% taniej niż nowy
✔️ pełen zestaw gotowy do używania






| Waga | 0 , 467 kg |
|---|---|
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Stan | Powystawowy |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Wersja systemu operacyjnego | Android (inne) |
| Kod producenta | SM-G960FZPDXEO |
| Marka | Samsung |
| Model telefonu | Galaxy S9 |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Kolor | fioletowy |
| Przekątna ekranu | 5.8 |
| Funkcje | ładowanie indukcyjne |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 3000 |
| Komunikacja | Bluetooth , NFC , Wi-Fi , Wi-Fi Direct |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Materiał | aluminium , szkło |
| Szerokość | 68.7 |
| Wysokość | 147.7 |
| Głębokość | 8.5 |
| Waga | 163 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.467 |
| Rodzaj wyświetlacza | Super AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 570 |
| Rozdzielczość ekranu | 1440 x 2960 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8 |
| Funkcje aparatu | autofocus , lampa błyskowa , optyczna stabilizacja obrazu , zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Samsung Exynos 9810 |
| Częstotliwość procesora | 2.8 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 512 GB |
| Układ graficzny | Mali-G72 MP18 |
| Nawigacja | A-GPS , BeiDou , Galileo , GLONASS , GPS |
| Czujniki | akcelerometr , czujnik pola magnetycznego (Halla) , czujnik światła , czujnik zbliżeniowy , czytnik linii papilarnych , pulsometr , żyroskop |
| Złącza | USB typ C , mini jack 3 , 5 (audio) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik , kalendarz , kalkulator , latarka |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny , wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| EAN | 8801643129040 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Nie masz jeszcze konta?
Stwórz konto
Poprzednia najniższa cena: 444,00 zł.
Opinie
Clear filtersNa razie nie ma opinii o produkcie.