-
Odbiór w salonie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
-
Dostawa kurierska
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
-
Dostawa kurierem DHL
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Poprzednia najniższa cena: 2799,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 1749,00 zł.
2399,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 2399,00 zł.
1 w magazynie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Metody płatności:

Smartfon Samsung Galaxy Z Fold5 12 GB / 512 GB 5G
Stan techniczny idealny – 100 % sprawny
Dystrybucja Europejska
Telefon z wolnej dystrybucji – nie obciążony blokadami ratalnymi.
Wizualnie zachowany w bardzo dobrym stanie – prócz przedniego wyświetlacza na którym są ryski – do przykrycia folią hydrożelową którą dokładamy w gratisie wraz z usługą naklejenia.
Realne zdjęcia sprzedawanych telefonów!
Możliwość sprawdzenia indywidualnie każdego numeru IMEI!


Dlaczego ta oferta?
✔️ z gwarancja
✔️ z pewnego źródła bez blokad
✔️ Gratisy
✔️ Pełen oryginalny zestaw gotowy do używania
✔️ Wsparcie przed jak i po zakupowe











| Ładowarka w komplecie | nie |
|---|---|
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Stan | Powystawowy |
| Stan opakowania | brak opakowania |
| Wersja systemu operacyjnego | Android (inne) |
| Kod producenta | SM-F946BZBCEUE |
| Marka | Samsung |
| Model telefonu | Galaxy Z Fold5 |
| Wbudowana pamięć | 512 GB |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Kolor | niebieski |
| Przekątna ekranu | 6.2 |
| Funkcje | ładowanie indukcyjne , odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 4400 |
| Komunikacja | Bluetooth , NFC , Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Materiał | aluminium |
| Szerokość | 129.9 |
| Głębokość | 13.4 |
| Waga | 253 |
| Rodzaj wyświetlacza | Dynamic AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 374 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 10 |
| Funkcje aparatu | autofocus , lampa błyskowa , nagrywanie wideo , optyczna stabilizacja obrazu |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 8K , 4K |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 gen 2 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Slot karty pamięci | nie |
| Nawigacja | A-GPS , BeiDou , Galileo , GLONASS , GPS |
| Czujniki | akcelerometr , barometr , czujnik pola magnetycznego (Halla) , czujnik światła , czujnik zbliżeniowy , magnetometr , żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny |
| Zawiera baterie | tak |
| EAN | 8806095152240 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Nie masz jeszcze konta?
Stwórz konto
Poprzednia najniższa cena: 2399,00 zł.
Opinie
Clear filtersNa razie nie ma opinii o produkcie.