-
Odbiór w salonie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
-
Dostawa kurierska
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
-
Dostawa kurierem DHL
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Poprzednia najniższa cena: 2049,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 2399,00 zł.
3599,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 3599,00 zł.
1 w magazynie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Metody płatności:


Smartfon Samsung Galaxy Z Fold6 12 GB / 1TB 5G
Stan techniczny idealny – 100 % sprawny
Objęte gwarancją i wsparciem technicznym po sprzedaży.
Dystrybucja Europejska
W telefonie był zmieniony wewnętrzny wyświetlacz na gwarancji w serwisie autoryzowanym.
Na przednim ekranie małe mikroryski , małe obtarcia na kółkach od aparatu. Na korpusie jeszcze nie ściągnięte oryginalne folie.
Realne zdjęcia sprzedawanych telefonów!
Możliwość sprawdzenia indywidualnie każdego numeru IMEI!


Dlaczego ta oferta?
✔️ z gwarancja
✔️ z pewnego źródła bez blokad
✔️ Gratisy
✔️ Pełen oryginalny zestaw gotowy do używania
✔️ Wsparcie przed jak i po zakupowe









| Waga | 0 , 239 kg |
|---|---|
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Stan | Używany |
| Stan opakowania | brak opakowania |
| Wersja systemu operacyjnego | Android (inne) |
| Kod producenta | SM-F956BZSNEUE |
| Marka | Samsung |
| Model telefonu | Galaxy Z Fold6 |
| Wbudowana pamięć | 1 TB |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Kolor | czarny |
| Przekątna ekranu | 7.6 |
| Funkcje | ładowanie indukcyjne , odblokowanie za pomocą odcisku palca , szybkie ładowanie |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 4400 |
| Komunikacja | Bluetooth , NFC , Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Materiał | aluminium , szkło |
| Szerokość | 132.6 |
| Wysokość | 153.5 |
| Głębokość | 12.1 |
| Waga | 239 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.239 |
| Rodzaj wyświetlacza | Dynamic AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 374 |
| Rozdzielczość ekranu | 2160 x 1080 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 10 |
| Funkcje aparatu | autofocus , lampa błyskowa , nagrywanie wideo , optyczna stabilizacja obrazu |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 8K , 4K |
| Procesor | 0 |
| Częstotliwość procesora | 3.39 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Układ graficzny | Adreno 750 |
| Nawigacja | BeiDou , Galileo , GLONASS , GPS |
| Czujniki | akcelerometr , barometr , czujnik pola magnetycznego (Halla) , czujnik światła , czujnik zbliżeniowy , magnetometr , żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny , budzik , dyktafon , funkcja głośnomówiąca , kalendarz , kalkulator , książka telefoniczna , latarka , przypomnienia , zegar |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| EAN | 8806095729961 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Nie masz jeszcze konta?
Stwórz konto
Poprzednia najniższa cena: 3599,00 zł.
Opinie
Clear filtersNa razie nie ma opinii o produkcie.