-
Odbiór w salonie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
-
Dostawa kurierska
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
-
Dostawa kurierem DHL
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Poprzednia najniższa cena: 555,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 299,00 zł.
349,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 349,00 zł.
1 w magazynie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Metody płatności:


Smartfon Xiaomi Redmi Note 10 Pro 6 GB / 128 GB 4G (LTE) szary
Stan techniczny idealny – 100 % sprawny
Dystrybucja Europejska
Wizualnie w bardzo dobrym stanie z małymi śladami użytkowania, co przedstawiają oryginalne zdjęcia wykonane w naszym studio.
Telefon nie pochodzi od klientów z ulicy, a od naszych europejskich dystrybutorów, wielokrotnie testowany. Telefon z wolnej dystrybucji, nie pochodzi z sytemu ratalnego.
861489050454365
Telefon w 100% oryginalny nie naprawiany ani nie odnawiany!
Realne zdjęcia aktualnie sprzedawanego przedmiotu!
Możliwość sprawdzenia indywidualnie każdego numeru IMEI!


Dlaczego ta oferta?
✔️ z gwarancja
✔️ z pewnego źródła bez blokad
✔️ 60% taniej niż nowy
✔️ pełen zestaw gotowy do używania






| Waga | 0 , 52 kg |
|---|---|
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Stan | Używany |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Wersja systemu operacyjnego | Android (inne) |
| Kod producenta | 31753 |
| Marka | Xiaomi |
| Model telefonu | Redmi Note 10 Pro |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Kolor | szary |
| Przekątna ekranu | 6.67 |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca , rozpoznawanie twarzy , szybkie ładowanie |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5020 |
| Komunikacja | Bluetooth , NFC , Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Materiał | aluminium , szkło , tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 76.5 |
| Wysokość | 164 |
| Głębokość | 8.9 |
| Waga | 193 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.52 |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 409 |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 108 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 16 |
| Funkcje aparatu | autofocus , lampa błyskowa , nagrywanie wideo , panorama |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) , 720p (HD) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 732G |
| Częstotliwość procesora | 2.3 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 512 GB |
| Układ graficzny | Adreno 618 |
| Nawigacja | GPS |
| Czujniki | czytnik linii papilarnych |
| Złącza | mini jack 3 , 5 (audio) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | funkcja głośnomówiąca , kalendarz , kalkulator , przypomnienia , zegar |
| Maksymalny czas czuwania | 995 h |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| EAN | 6934177730375 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Nie masz jeszcze konta?
Stwórz konto
Poprzednia najniższa cena: 349,00 zł.
Opinie
Clear filtersNa razie nie ma opinii o produkcie.