-
Odbiór w salonie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
-
Dostawa kurierska
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
-
Dostawa kurierem DHL
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Poprzednia najniższa cena: 2199,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 2499,00 zł.
1999,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 1999,00 zł.
1 w magazynie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Metody płatności:

Tablet Apple iPad mini 7 gen 2024 8,3″ 256GB Wi-Fi
Stan techniczny idealny – 100 % sprawny
Wizualnie w bardzo dobrym stanie
Idealnie nadaje się na prezent!
Kondycja baterii 98%
Apple Care+ 13.12.2026
iPad nie pochodzi od klientów z ulicy, a od naszych europejskich dystrybutorów, przeszedł szereg testów diagnostycznych zapewniających prawidłowe funkcjonowanie. iPad z wolnej dystrybucji, nie pochodzi z sytemu ratalnego.
Realne zdjęcia iPada wykonane w naszym studio na dole aukcji.
Możliwość sprawdzenia indywidualnie każdego numeru IMEI!


Dlaczego ta oferta?
✔️ z gwarancja
✔️ z pewnego źródła bez blokad
✔️ wsparcie przed jak i po zakupowe








| Stan | Powystawowy |
|---|---|
| Stan opakowania | brak opakowania |
| Kod producenta | MXNA3LL/A |
| Marka | Apple |
| Model tabletu | ipad mini 7 |
| Model procesora | Apple A17 Pro |
| Przekątna ekranu | 8.3 |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Transmisja danych | brak |
| Kolor | szary |
| Komunikacja | Bluetooth , Wi-Fi |
| System operacyjny | iOS |
| Materiał | aluminium |
| Szerokość | 134 |
| Wysokość | 195 |
| Głębokość | 6.3 |
| Waga | 293 |
| Czujniki | barometr , czujnik światła , żyroskop |
| Złącza | USB 3.1 typ C |
| Funkcje | funkcja telefonu |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 12 |
| Funkcje aparatu | autofocus , cyfrowa stabilizacja obrazu , HDR , nagrywanie wideo , panorama , samowyzwalacz , wykrywanie twarzy , zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K , 1080p (FullHD) |
| Akumulator | litowo-polimerowy |
| Rodzaj wyświetlacza | Retina |
| Ekran dotykowy | tak |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 256 GB |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Zawiera baterie | tak |
| EAN | 195949729829 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Nie masz jeszcze konta?
Stwórz konto
Poprzednia najniższa cena: 1999,00 zł.
Opinie
Clear filtersNa razie nie ma opinii o produkcie.