-
Odbiór w salonie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
-
Dostawa kurierska
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
-
Dostawa kurierem DHL
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Poprzednia najniższa cena: 899,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 1099,00 zł.
1999,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 1999,00 zł.
1 w magazynie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Metody płatności:


Tablet Apple iPad Pro 11″ (2 Gen) 11″ 128 GB Wi-Fi A2228
Stan techniczny idealny – 100 % sprawny
Wizualnie nw bardzo dobrym stanie z drobnymi śladami użytkowania
Idealnie nadaje się na prezent!
Kondycja baterii 96%
999999999872258
Tablet nie posiada slotu sim.
iPad nie pochodzi od klientów z ulicy, a od naszych europejskich dystrybutorów, przeszedł szereg testów diagnostycznych zapewniających prawidłowe funkcjonowanie. iPad z wolnej dystrybucji, nie pochodzi z sytemu ratalnego.
Realne zdjęcia iPada wykonane w naszym studio na dole aukcji.
Możliwość sprawdzenia indywidualnie każdego numeru IMEI!


Dlaczego ta oferta?
✔️ z gwarancja
✔️ z pewnego źródła bez blokad
✔️ 50% taniej niż nowy
✔️ wsparcie przed jak i po zakupowe








| Stan | Powystawowy |
|---|---|
| Stan opakowania | brak opakowania |
| Kod producenta | 4549995048674 |
| Marka | Apple |
| Model tabletu | iPad Pro 11" (2nd Gen) |
| Model procesora | Apple Bionic A12Z |
| Przekątna ekranu | 11 |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Kolor | szary |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| System operacyjny | iOS |
| Materiał | szkło |
| Szerokość | 178.5 |
| Wysokość | 247.6 |
| Głębokość | 5.9 |
| Waga | 471 |
| Nawigacja | GPS |
| Czujniki | czujnik zbliżeniowy , czytnik linii papilarnych |
| Złącza | USB 3.1 typ C |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 12 |
| Funkcje aparatu | HDR , lampa błyskowa , nagrywanie wideo , zdjęcia seryjne , zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Akumulator | litowo-jonowy |
| Rodzaj wyświetlacza | Retina |
| Ekran dotykowy | tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| EAN | 4549995048674 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Nie masz jeszcze konta?
Stwórz konto
Poprzednia najniższa cena: 1999,00 zł.
Opinie
Clear filtersNa razie nie ma opinii o produkcie.