-
Odbiór w salonie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
-
Dostawa kurierska
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
-
Dostawa kurierem DHL
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Poprzednia najniższa cena: 1299,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 3199,00 zł.
2499,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 2499,00 zł.
1 w magazynie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Metody płatności:


Tablet Apple iPad Pro 11″ (3nd Gen) 11″ 256GB
Stan techniczny idealny – 100 % sprawny
Dystrybucja Europejska
Wizualnie EKRAN w idealnym stanie, na obudowie małe ślady użytkowania na rogach co przedstawiają oryginalne zdjęcia wykonane w naszym studio
Tablet nie pochodzi od klientów z ulicy, a od naszych europejskich dystrybutorów, wielokrotnie testowany. Telefon z wolnej dystrybucji, nie pochodzi z sytemu ratalnego.
Tablet w 100% oryginalny nie naprawiany ani nie odnawiany!
Realne zdjęcia aktualnie sprzedawanego przedmiotu!
Możliwość sprawdzenia indywidualnie każdego numeru seryjnego.








| Stan | Używany |
|---|---|
| Stan opakowania | otwarte |
| Wersja systemu operacyjnego | iOS 16 |
| Kod producenta | MHMW3LL/A |
| Marka | Apple |
| Model tabletu | iPad Pro 11" (3rd Gen) |
| Model procesora | M1 |
| Przekątna ekranu | 11 |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Kolor | srebrny |
| Komunikacja | Bluetooth , Wi-Fi |
| System operacyjny | iOS |
| Materiał | aluminium |
| Szerokość | 178.5 |
| Wysokość | 247.6 |
| Głębokość | 5.9 |
| Waga | 468 |
| Układ graficzny | M1 |
| Nawigacja | GLONASS , GPS |
| Czujniki | akcelerometr , barometr , czujnik światła , kompas cyfrowy , żyroskop |
| Złącza | Smart Connector , USB 3.1 typ C |
| Funkcje | funkcja telefonu |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 12 |
| Funkcje aparatu | autofocus , lampa błyskowa , nagrywanie wideo , wykrywanie twarzy , zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K , 1080p (FullHD) , 720p (HD) |
| Akumulator | litowo-polimerowy |
| Pojemność akumulatora | 7 |
| Rodzaj wyświetlacza | Retina |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 1536 x 2048 |
| Częstotliwość procesora | 3.2 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Slot karty pamięci | nie |
| Zawiera baterie | tak |
| EAN | 194252204658 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Nie masz jeszcze konta?
Stwórz konto
Poprzednia najniższa cena: 2499,00 zł.
Opinie
Clear filtersNa razie nie ma opinii o produkcie.