-
Odbiór w salonie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
-
Dostawa kurierska
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
-
Dostawa kurierem DHL
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Poprzednia najniższa cena: 2799,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 1899,00 zł.
3299,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 3299,00 zł.
1 w magazynie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Metody płatności:


Tablet Apple iPad Pro 11″ (4th Gen) 11″ 16 GB / 2 TB szary 4gen Wifi
Stan techniczny idealny – 100 % sprawny
Wizualnie zachowany w bardzo dobrym stanie
Idealnie nadaje się na prezent!
iPad nie pochodzi od klientów z ulicy, a od naszych europejskich dystrybutorów, przeszedł szereg testów diagnostycznych zapewniających prawidłowe funkcjonowanie. iPad z wolnej dystrybucji, nie pochodzi z sytemu ratalnego.
Realne zdjęcia iPada wykonane w naszym studio na dole aukcji.
Możliwość sprawdzenia indywidualnie każdego numeru IMEI!


Dlaczego ta oferta?
✔️ z gwarancja
✔️ z pewnego źródła bez blokad
✔️ 50% taniej niż nowy
✔️ wsparcie przed jak i po zakupowe








| Stan | Powystawowy |
|---|---|
| Stan opakowania | brak opakowania |
| Kod producenta | MNXM3FD/A |
| Marka | Apple |
| Model tabletu | iPad Pro 11" (4th Gen) |
| Model procesora | Apple M2 |
| Przekątna ekranu | 11 |
| Wbudowana pamięć | 2 TB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Transmisja danych | brak |
| Kolor | szary |
| Komunikacja | Bluetooth , Wi-Fi |
| System operacyjny | iOS |
| Materiał | aluminium |
| Szerokość | 178 |
| Wysokość | 247 |
| Głębokość | 5.9 |
| Waga | 466 |
| Układ graficzny | 8-rdzeniowa jednostka GPU |
| Nawigacja | GPS |
| Czujniki | akcelerometr , barometr , czujnik światła , żyroskop |
| Złącza | USB 3.1 typ C |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 12 |
| Funkcje aparatu | autofocus , HDR , nagrywanie wideo , panorama , wykrywanie twarzy , zdjęcia seryjne , zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Akumulator | litowo-polimerowy |
| Pojemność akumulatora | 28 |
| Rodzaj wyświetlacza | Retina |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 2224 x 1668 |
| Częstotliwość procesora | 3.2 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Zawiera baterie | tak |
| EAN | 194253266693 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Nie masz jeszcze konta?
Stwórz konto
Poprzednia najniższa cena: 3299,00 zł.
Opinie
Clear filtersNa razie nie ma opinii o produkcie.