-
Odbiór w salonie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
-
Dostawa kurierska
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
-
Dostawa kurierem DHL
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Poprzednia najniższa cena: 4399,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 4249,00 zł.
4099,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 4099,00 zł.
1 w magazynie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Metody płatności:


Tablet Apple iPad Pro 13″ 7 gen OLED WIFI M4 2024 8GB/256GB A2925 A+
Stan techniczny idealny – 100 % sprawny
Wizualnie drobne mikro-ryski widoczne pod światło
Idealnie nadaje się na prezent!
Bateria w idealnej kondycji92%
Model : A2925
iPad nie pochodzi od klientów z ulicy, a od naszych europejskich dystrybutorów, przeszedł szereg testów diagnostycznych zapewniających prawidłowe funkcjonowanie. iPad z wolnej dystrybucji, nie pochodzi z sytemu ratalnego.
Realne zdjęcia iPada wykonane w naszym studio na dole aukcji.
Możliwość sprawdzenia indywidualnie każdego numeru IMEI!


Dlaczego ta oferta?
✔️ z gwarancja
✔️ z pewnego źródła bez blokad
✔️ 50% taniej niż nowy
✔️ wsparcie przed jak i po zakupowe








| Stan | Powystawowy |
|---|---|
| Stan opakowania | brak opakowania |
| Kod producenta | MVX23NF/A |
| Marka | Apple |
| Model tabletu | iPad Pro 13" |
| Model procesora | Apple M4 |
| Przekątna ekranu | 13 |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Transmisja danych | brak |
| Kolor | czarny |
| Komunikacja | Bluetooth , Wi-Fi |
| System operacyjny | iOS |
| Materiał | metal , szkło , tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 215.5 |
| Wysokość | 281.6 |
| Głębokość | 5.1 |
| Waga | 579 |
| Układ graficzny | Apple M4 , 9CPU , 10GPU , 16rdz |
| Nawigacja | A-GPS , GPS |
| Czujniki | akcelerometr , czujnik temperatury , kompas cyfrowy , wysokościomierz , żyroskop |
| Złącza | Smart Connector , USB 3.1 typ C |
| Funkcje | szybkie ładowanie , tethering (hot-spot) |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 12 |
| Funkcje aparatu | autofocus , cyfrowa stabilizacja obrazu , HDR , lampa błyskowa , nagrywanie wideo , optyczna stabilizacja obrazu , panorama , samowyzwalacz , wykrywanie twarzy , zdjęcia seryjne , zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K , 1080p (FullHD) |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 2752 x 2064 |
| Liczba rdzeni procesora | 9 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Zawiera baterie | nie |
| EAN | 195949238659 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Nie masz jeszcze konta?
Stwórz konto
Poprzednia najniższa cena: 4099,00 zł.
Opinie
Clear filtersNa razie nie ma opinii o produkcie.