-
Odbiór w salonie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
-
Dostawa kurierska
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
-
Dostawa kurierem DHL
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Poprzednia najniższa cena: 1399,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 4099,00 zł.
4399,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 4399,00 zł.
1 w magazynie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Metody płatności:


Tablet Apple iPad Pro 11” 5gen M4 Wi-Fi 16GB/ 1TB Wifi Premium+
Stan techniczny idealny – 100 % sprawny
Dystrybucja Europejska
szkło z nanostrukturą – matowe
Wizualnie niemal w idealnym stanie.
Bateria w rewelacyjnej kondycji : 100% – jedyne 11 cykli ładowania
Tablet nie pochodzi od klientów z ulicy, a od naszych europejskich dystrybutorów, wielokrotnie testowany. Telefon z wolnej dystrybucji, nie pochodzi z sytemu ratalnego.
Tablet w 100% oryginalny nie naprawiany ani nie odnawiany!
Realne zdjęcia aktualnie sprzedawanego przedmiotu!
Możliwość sprawdzenia indywidualnie każdego numeru seryjnego.










| Stan | Powystawowy |
|---|---|
| Stan opakowania | brak opakowania |
| Kod producenta | MVVE3HC/A |
| Marka | Apple |
| Model tabletu | iPad Pro 11" |
| Model procesora | M4 |
| Przekątna ekranu | 11 |
| Wbudowana pamięć | 1 TB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Transmisja danych | brak |
| Kolor | czarny |
| Komunikacja | Bluetooth , Wi-Fi |
| System operacyjny | iOS |
| Materiał | aluminium |
| Szerokość | 177.5 |
| Wysokość | 249.7 |
| Głębokość | 5.3 |
| Waga | 444 |
| Nawigacja | GPS |
| Czujniki | akcelerometr , barometr , czujnik światła , kompas cyfrowy , żyroskop |
| Złącza | Smart Connector , USB 3.1 typ C |
| Funkcje | funkcja telefonu |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 12 |
| Funkcje aparatu | autofocus , HDR , nagrywanie wideo , zdjęcia seryjne , zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K , 1080p (FullHD) , 720p (HD) |
| Akumulator | litowo-polimerowy |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 2420 x 1668 |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 16 GB |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Zawiera baterie | nie |
| EAN | 195949223440 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Nie masz jeszcze konta?
Stwórz konto
Poprzednia najniższa cena: 4399,00 zł.
Opinie
Clear filtersNa razie nie ma opinii o produkcie.