-
Odbiór w salonie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
-
Dostawa kurierska
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
-
Dostawa kurierem DHL
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Poprzednia najniższa cena: 1999,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 1299,00 zł.
1099,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 1099,00 zł.
1 w magazynie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Metody płatności:

Uchwyć świat w jednym kadrze
Kultowy model składający się z potrójnego aparatu Leica i lampy flash odziedziczył po serii Mate typowy design z centralnie umiejscowioną kamerą,
tworząc tym samym charakterystyczny element wzornictwa HUAWEI Mate 20.
Pełny ekran, nieskończone możliwości
Zachwyć się wyświetlaczem Dewdrop o wyjątkowym stosunku ekranu do obudowy, który wyróżnia się wyjątkową ostrością i wspaniałymi kolorami. Design bez widocznych połączeń zapewnia dużo miejsca do poznawania świata.


Symfonia w Twojej dłoni


Moc godna zaufania
Ładowarka HUAWEI SuperCharge z certyfikatem bezpieczeństwa TÜV w zaledwie 30 minut potrafi naładować akumulator do poziomu 58%. Szybko, bezpiecznie i bezproblemowo.
Nowy potrójny aparat Leica
strukturę materiału, kolory oraz piękno na każdej fotografii.

W skład zestawu wchodzi:
| Waga | 0 , 46 kg |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| EAN | 5412882746757 |
| Kod producenta | HMA-L09 |
| Marka | Huawei |
| Model telefonu | Mate 20 |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Kolor | niebieski |
| Przekątna ekranu | 6.53 |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca , szybkie ładowanie |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 4000 |
| Komunikacja | Bluetooth , NFC , Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Materiał | szkło |
| Szerokość | 77.2 |
| Wysokość | 158.2 |
| Głębokość | 8.3 |
| Waga | 188 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.46 |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 381 |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2240 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 24 |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa , nagrywanie wideo , optyczna stabilizacja obrazu , zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | HiSilicon Kirin 980 |
| Częstotliwość procesora | 2.6 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 256 GB |
| Układ graficzny | Mali-G76 MP12 |
| Nawigacja | A-GPS , BeiDou , Galileo , GLONASS , GPS |
| Czujniki | czujnik pola magnetycznego (Halla) , czujnik światła , czujnik zbliżeniowy , czytnik linii papilarnych , żyroskop |
| Złącza | USB typ C , mini jack 3 , 5 (audio) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny , budzik , kalendarz , kalkulator |
| Maksymalny czas czuwania | 632 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Nie masz jeszcze konta?
Stwórz konto
Poprzednia najniższa cena: 1099,00 zł.
Opinie
Clear filtersNa razie nie ma opinii o produkcie.