-
Odbiór w salonie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
-
Dostawa kurierska
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
-
Dostawa kurierem DHL
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Poprzednia najniższa cena: 349,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 299,00 zł.
299,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 299,00 zł.
1 w magazynie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Metody płatności:


Smartfon POCO M3 Pro 5G 4 GB / 64 GB 5G
Stan techniczny idealny – 100 % sprawny
Dystrybucja Europejska
Wizualnie w bardzo dobrym stanie z drobnymi śladami użytkowania
Telefon nie pochodzi od klientów z ulicy, a od naszych europejskich dystrybutorów, wielokrotnie testowany. Telefon z wolnej dystrybucji, nie pochodzi z sytemu ratalnego.
867592058493634
Telefon w 100% oryginalny nie naprawiany ani nie odnawiany!
Realne zdjęcia aktualnie sprzedawanego przedmiotu!
Możliwość sprawdzenia indywidualnie każdego numeru IMEI!


Dlaczego ta oferta?
✔️ z gwarancja
✔️ z pewnego źródła bez blokad
✔️ 60% taniej niż nowy
✔️ pełen zestaw gotowy do używania






| Waga | 0 , 5 kg |
|---|---|
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Stan | Powystawowy |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Wersja systemu operacyjnego | Android (inne) |
| Kod producenta | Xiaomi POCO M3 PRO |
| Marka | POCO |
| Model telefonu | M3 Pro 5G |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Kolor | żółty |
| Przekątna ekranu | 6.5 |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca , rozpoznawanie twarzy , szybkie ładowanie |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5000 |
| Komunikacja | Bluetooth , NFC , Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Materiał | metal , szkło |
| Szerokość | 78.34 |
| Wysokość | 168.81 |
| Głębokość | 8.92 |
| Waga | 190 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.5 |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 405 |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 48 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8 |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa , nagrywanie wideo , wykrywanie twarzy |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) , 720p (HD) |
| Procesor | MediaTek MT6833 |
| Częstotliwość procesora | 2.2 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 256 GB |
| Układ graficzny | Mali-G57 MC2 |
| Nawigacja | GPS |
| Czujniki | akcelerometr , czujnik światła , czytnik linii papilarnych , żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny , budzik , kalendarz , kalkulator , latarka , przypomnienia , zegar |
| Maksymalny czas czuwania | 528 |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny , wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| EAN | 6934177742880 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Nie masz jeszcze konta?
Stwórz konto
Poprzednia najniższa cena: 299,00 zł.
Opinie
Clear filtersNa razie nie ma opinii o produkcie.