-
Odbiór w salonie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
-
Dostawa kurierska
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
-
Dostawa kurierem DHL
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Poprzednia najniższa cena: 1099,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 599,00 zł.
477,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 477,00 zł.
1 w magazynie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Metody płatności:


Smartfon Huawei P20 Pro 6 GB / 128 GB 4G (LTE) niebieski
Stan techniczny idealny – 100 % sprawny
Dystrybucja Europejska
Wizualnie zachowany w bardzo dobrym stanie co przedstawiają załączone zdjęcia
866264041706628
Telefon nie pochodzi od klientów z ulicy, a od naszych europejskich dystrybutorów, wielokrotnie testowany. Telefon z wolnej dystrybucji, nie pochodzi z sytemu ratalnego.
Realne zdjęcia aktualnie sprzedawanego przedmiotu!
Możliwość sprawdzenia indywidualnie każdego numeru IMEI!


Dlaczego ta oferta?
✔️ z gwarancja
✔️ z pewnego źródła bez blokad
✔️ 60% taniej niż nowy
✔️ pełen zestaw gotowy do używania






| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Stan | Powystawowy |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Wersja systemu operacyjnego | Android (inne) |
| Kod producenta | CLT-L29 |
| Marka | Huawei |
| Model telefonu | P20 Pro |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Kolor | niebieski |
| Przekątna ekranu | 6.1 |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 4000 |
| Komunikacja | Bluetooth , NFC , Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Materiał | aluminium , szkło |
| Szerokość | 73.9 |
| Wysokość | 155 |
| Głębokość | 7.8 |
| Waga | 180 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1 |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 408 |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2240 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 40 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 24 |
| Funkcje aparatu | autofocus , cyfrowa stabilizacja obrazu , lampa błyskowa , zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | HiSilicon Kirin 970 |
| Częstotliwość procesora | 2.36 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 512 GB |
| Układ graficzny | Mali G72-MP12 |
| Nawigacja | A-GPS , BeiDou , GLONASS , GPS |
| Czujniki | akcelerometr , czujnik pola magnetycznego (Halla) , czujnik światła , czujnik temperatury , czujnik zbliżeniowy , czytnik linii papilarnych , magnetometr , żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny |
| Maksymalny czas czuwania | 528 h |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| EAN | 8033779043574 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Nie masz jeszcze konta?
Stwórz konto
Poprzednia najniższa cena: 477,00 zł.
Opinie
Clear filtersNa razie nie ma opinii o produkcie.