-
Odbiór w salonie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
-
Dostawa kurierska
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
-
Dostawa kurierem DHL
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Poprzednia najniższa cena: 799,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 429,00 zł.
949,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 949,00 zł.
1 w magazynie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Metody płatności:

Smartfon Motorola Edge 30 Pro 12 GB / 256 GB 5G niebieski
Stan techniczny idealny – 100 % sprawny
Dystrybucja Polska – kupiony od jednego z polskich operatorów.
Wizualnie zachowany w bardzo dobrym stanie, na ekranie mikroryski widoczne pod światło.
355871981266815
Telefon nie pochodzi od klientów z ulicy, a od naszych europejskich dystrybutorów, wielokrotnie testowany. Telefon z wolnej dystrybucji, nie pochodzi z sytemu ratalnego.
Telefon w 100% oryginalny nie naprawiany ani nie odnawiany!
Realne zdjęcia aktualnie sprzedawanego przedmiotu!
Możliwość sprawdzenia indywidualnie każdego numeru IMEI!


Dlaczego ta oferta?
✔️ bardzo dobry stan wizualny
✔️ z gwarancja
✔️ z pewnego źródła bez blokad
✔️ 60% taniej niż nowy
✔️ pełen zestaw gotowy do używania






| Waga | 0 , 17 kg |
|---|---|
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Stan | Powystawowy |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Wersja systemu operacyjnego | Android (inne) |
| Kod producenta | PASS0027PL |
| Marka | Motorola |
| Model telefonu | Edge 30 Pro |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Kolor | niebieski |
| Przekątna ekranu | 6.7 |
| Funkcje | ładowanie indukcyjne , szybkie ładowanie |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 4800 |
| Komunikacja | Bluetooth , NFC , Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 75.95 |
| Wysokość | 163.56 |
| Głębokość | 8.79 |
| Waga | 194 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.17 |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 393 |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 60 |
| Funkcje aparatu | HDR , lampa błyskowa , panorama |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 8K |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 gen 1 |
| Częstotliwość procesora | 3 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Układ graficzny | Adreno 730 |
| Nawigacja | A-GPS , GLONASS , GPS |
| Czujniki | akcelerometr , czujnik zbliżeniowy , czytnik linii papilarnych , kompas cyfrowy , żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik , funkcja głośnomówiąca , kalendarz , kalkulator , latarka , zegar |
| Maksymalny czas czuwania | 408 godzin |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| EAN | 840023224263 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Nie masz jeszcze konta?
Stwórz konto
Poprzednia najniższa cena: 949,00 zł.
Opinie
Clear filtersNa razie nie ma opinii o produkcie.