Wyświetlanie wszystkich wyników: 5
Smartfon Honor 400 Pro 12 GB / 512 GB 5G czarny Premium+
Na stanie
Poprzednia najniższa cena: 1999,00 zł.
| Waga | 0 , 412 kg |
|---|---|
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Stan | Powystawowy |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Wersja systemu operacyjnego | Android (inne) |
| Kod producenta | DannyP-N39EB-BK |
| Marka | Honor |
| Model telefonu | 400 Pro |
| Wbudowana pamięć | 512 GB |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Kolor | czarny |
| Przekątna ekranu | 6.7 |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca , szybkie ładowanie , tethering (hot-spot) |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5300 |
| Komunikacja | Bluetooth , NFC , Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Materiał | metal |
| Szerokość | 76 |
| Wysokość | 161 |
| Głębokość | 8 |
| Waga | 205 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.412 |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 460 |
| Rozdzielczość ekranu | 2800 x 1280 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 200 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 50 |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa , optyczna stabilizacja obrazu |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 gen 3 |
| Częstotliwość procesora | 3 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Układ graficzny | Adreno 750 |
| Nawigacja | A-GPS , BeiDou , Galileo , GLONASS , GPS , QZSS |
| Czujniki | akcelerometr , czujnik światła , czytnik linii papilarnych , żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny , budzik , dyktafon , funkcja głośnomówiąca , kalendarz , kalkulator , książka telefoniczna , latarka , przypomnienia , radio , własne gry , zegar |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny , wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| EAN | 6936520867523 |
Smartfon Honor 90 8 GB / 256 GB 5G zielony
Na stanie
Poprzednia najniższa cena: 799,00 zł.
| Waga | 0 , 4 kg |
|---|---|
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Stan | Powystawowy |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Wersja systemu operacyjnego | Android (inne) |
| Kod producenta | HNR905G8256GR |
| Marka | Honor |
| Model telefonu | 90 |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Kolor | zielony |
| Przekątna ekranu | 6.7 |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5000 |
| Komunikacja | Bluetooth , NFC , Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Materiał | metal , szkło |
| Szerokość | 75 |
| Wysokość | 162 |
| Głębokość | 8 |
| Waga | 183 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.4 |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 436 |
| Rozdzielczość ekranu | 2412 x 1080 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 200 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 50 |
| Funkcje aparatu | HDR , nagrywanie wideo , panorama |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 7 gen 1 |
| Częstotliwość procesora | 2.5 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | brak informacji |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 256 GB |
| Układ graficzny | Adreno 662 |
| Nawigacja | A-GLONASS , A-GPS , BeiDou , Galileo , GLONASS , GPS |
| Czujniki | akcelerometr , czujnik światła , czujnik zbliżeniowy , kompas cyfrowy , żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny , budzik , dyktafon , funkcja głośnomówiąca , kalendarz , kalkulator , książka telefoniczna , latarka , przypomnienia , zegar |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny , wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| EAN | 6936520825943 |
Smartfon Honor Magic V3 12 GB / 512 GB 5G czarny Premium+
Na stanie
Poprzednia najniższa cena: 2849,00 zł.
| Waga | 0 , 3 kg |
|---|---|
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Stan | Powystawowy |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Wersja systemu operacyjnego | Android (inne) |
| Kod producenta | FalconP-N49B-BK |
| Marka | Honor |
| Model telefonu | Magic V3 |
| Wbudowana pamięć | 512 GB |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Kolor | czarny |
| Przekątna ekranu | 6.43 |
| Funkcje | always on display , ładowanie indukcyjne , płatności zbliżeniowe (NFC) , szybkie ładowanie |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5150 |
| Komunikacja | Bluetooth , NFC , Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Materiał | szkło |
| Szerokość | 74 |
| Wysokość | 10 |
| Głębokość | 157 |
| Waga | 226 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.3 |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 402 |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 20 |
| Funkcje aparatu | autofocus , lampa błyskowa , nagrywanie wideo , optyczna stabilizacja obrazu |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 gen 3 |
| Częstotliwość procesora | 3.3 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Układ graficzny | Adreno 750 |
| Nawigacja | A-GPS , BeiDou , Galileo , GLONASS , GPS |
| Czujniki | akcelerometr , barometr , czujnik światła , czujnik zbliżeniowy , czytnik linii papilarnych , żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny , budzik , dyktafon , funkcja głośnomówiąca , kalendarz , kalkulator , książka telefoniczna , latarka , przypomnienia , własne gry , zegar |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE , WEEE |
| Zawiera baterie | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | B |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| EAN | 6936520851133 |
Smartfon HONOR Magic7 Pro 5G 12/512GB Lunar Black Premium+
Na stanie
Poprzednia najniższa cena: 2849,00 zł.
| Waga | 0 , 413 kg |
|---|---|
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Stan | Powystawowy |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Wersja systemu operacyjnego | Android (inne) |
| Kod producenta | 5109BMFW |
| Marka | Honor |
| Model telefonu | Magic7 Pro |
| Wbudowana pamięć | 512 GB |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Kolor | czarny |
| Przekątna ekranu | 6.8 |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5270 |
| Komunikacja | Bluetooth , NFC , Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Materiał | szkło |
| Szerokość | 77.1 |
| Wysokość | 163 |
| Głębokość | 9 |
| Waga | 223 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.413 |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 453 |
| Rozdzielczość ekranu | 2800 x 1280 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 50 |
| Funkcje aparatu | autofocus , lampa błyskowa , nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Częstotliwość procesora | 4.3 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ akumulatora | węglowo-krzemowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 256 GB |
| Nawigacja | GLONASS , GPS |
| Czujniki | akcelerometr , czujnik światła , czujnik zbliżeniowy , żyroskop |
| Złącza | USB 3.1 typ C |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny , budzik , dyktafon , funkcja głośnomówiąca , kalendarz , kalkulator , książka telefoniczna , latarka , przypomnienia , zegar |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny , wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| EAN | 6936520858712 |
Smartfon HONOR Magic7 Pro 5G 12/512GB Lunar Shadow Gray Premium+
Na stanie
Poprzednia najniższa cena: 2849,00 zł.
| Waga | 0 , 413 kg |
|---|---|
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Stan | Powystawowy |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Wersja systemu operacyjnego | Android (inne) |
| Kod producenta | 5109BMGB |
| Marka | Honor |
| Model telefonu | Magic7 Pro |
| Wbudowana pamięć | 512 GB |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Kolor | szary |
| Przekątna ekranu | 6.8 |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5270 |
| Komunikacja | NFC , Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Materiał | metal |
| Szerokość | 77.1 |
| Wysokość | 162.7 |
| Głębokość | 8.8 |
| Waga | 223 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.413 |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 453 |
| Rozdzielczość ekranu | 2800 x 1280 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 50 |
| Funkcje aparatu | autofocus , lampa błyskowa , nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Częstotliwość procesora | 4.32 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Nawigacja | GLONASS , GPS |
| Czujniki | czujnik zbliżeniowy , żyroskop |
| Złącza | USB 3.1 typ C |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny , wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| EAN | 6936520858729 |