-
Odbiór w salonie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
-
Dostawa kurierska
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
-
Dostawa kurierem DHL
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Poprzednia najniższa cena: 999,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 2849,00 zł.
799,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 799,00 zł.
1 w magazynie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Metody płatności:


Smartfon Honor 90 8 GB / 256 GB 5G zielony
Stan techniczny idealny – 100 % sprawny
Dystrybucja Europejska
Bateria jest w doskonałej kondycji!
Wizualnie zachowany niemal w idealnym stanie ( minimalne ślady w okolicach kółek aparatu ) co jest widoczne na załączonych zdjęciach wykonanych w naszym studio.
numer imei :860366068397656
Telefon nie pochodzi od klientów z ulicy, a od naszych europejskich dystrybutorów, wielokrotnie testowany. Telefon z wolnej dystrybucji, nie pochodzi z sytemu ratalnego.
Realne zdjęcia aktualnie sprzedawanego przedmiotu!
Możliwość sprawdzenia indywidualnie każdego numeru IMEI!












| Waga | 0 , 4 kg |
|---|---|
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Stan | Powystawowy |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Wersja systemu operacyjnego | Android (inne) |
| Kod producenta | HNR905G8256GR |
| Marka | Honor |
| Model telefonu | 90 |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Kolor | zielony |
| Przekątna ekranu | 6.7 |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5000 |
| Komunikacja | Bluetooth , NFC , Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Materiał | metal , szkło |
| Szerokość | 75 |
| Wysokość | 162 |
| Głębokość | 8 |
| Waga | 183 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.4 |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 436 |
| Rozdzielczość ekranu | 2412 x 1080 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 200 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 50 |
| Funkcje aparatu | HDR , nagrywanie wideo , panorama |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 7 gen 1 |
| Częstotliwość procesora | 2.5 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | brak informacji |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 256 GB |
| Układ graficzny | Adreno 662 |
| Nawigacja | A-GLONASS , A-GPS , BeiDou , Galileo , GLONASS , GPS |
| Czujniki | akcelerometr , czujnik światła , czujnik zbliżeniowy , kompas cyfrowy , żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny , budzik , dyktafon , funkcja głośnomówiąca , kalendarz , kalkulator , książka telefoniczna , latarka , przypomnienia , zegar |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny , wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| EAN | 6936520825943 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Nie masz jeszcze konta?
Stwórz konto
Poprzednia najniższa cena: 799,00 zł.
Opinie
Clear filtersNa razie nie ma opinii o produkcie.