-
Odbiór w salonie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
-
Dostawa kurierska
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
-
Dostawa kurierem DHL
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Poprzednia najniższa cena: 699,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 799,00 zł.
1888,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 1888,00 zł.
1 w magazynie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Metody płatności:
Fabrycznie nowy jedyny w PL Huawei Mate 30 Pro 8 GB / 256 GB ) srebrny
Telefon fabrycznie nowy, cały zestaw widoczny na poniższych zdjęciach.

Smartfon Huawei Mate 30 Pro 8 GB / 256 GB srebrny to urządzenie, które zapewnia szybką pracę i płynność działania dzięki procesorowi HiSilicon Kirin 990 i 8 GB pamięci RAM. Duży wyświetlacz OLED o przekątnej 6,53 cala i rozdzielczości 2400 x 1176 pikseli oraz gęstości pikseli 409 PPI umożliwia wyświetlanie obrazów o wysokiej jakości. Smartfon posiada dwa aparaty: przedni o rozdzielczości 32 MP oraz tylny o rozdzielczości 40 MP z lampa błyskową i zoomem, co pozwala na robienie doskonałych zdjęć. Dodatkowe funkcje, takie jak ładowanie indukcyjne, rozpoznawanie twarzy oraz szybkie ładowanie, zwiększają komfort użytkowania. Smartfon Huawei Mate 30 Pro 8 GB / 256 GB srebrny posiada opcję Dual SIM oraz slot karty pamięci, co umożliwia zwiększenie pamięci do 256 GB.


| Stan | Nowy |
|---|---|
| Kod producenta | Mate 30 Pro |
| Marka | Huawei |
| Model telefonu | Mate 30 Pro |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Kolor | srebrny |
| Przekątna ekranu | 6.53 |
| Funkcje | ładowanie indukcyjne , rozpoznawanie twarzy , szybkie ładowanie |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 4500 |
| Komunikacja | Bluetooth , IrDA , NFC , Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Materiał | aluminium , szkło |
| Szerokość | 73.1 |
| Wysokość | 158.1 |
| Głębokość | 8.8 |
| Waga | 198 |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 409 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 40 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 32 |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa , zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | 0 |
| Częstotliwość procesora | 2.86 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 256 GB |
| Układ graficzny | Mali-G76 MP16 |
| Nawigacja | A-GPS , Galileo , GLONASS , GPS |
| Czujniki | akcelerometr , czujnik światła , czujnik zbliżeniowy , czytnik linii papilarnych , magnetometr , żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny , budzik , dyktafon , kalendarz , kalkulator , książka telefoniczna , latarka , przypomnienia , zegar |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| EAN | 6901443348534 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Nie masz jeszcze konta?
Stwórz konto
Poprzednia najniższa cena: 1888,00 zł.
Opinie
Clear filtersNa razie nie ma opinii o produkcie.