-
Odbiór w salonie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
-
Dostawa kurierska
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
-
Dostawa kurierem DHL
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Poprzednia najniższa cena: 1888,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 1349,00 zł.
799,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 799,00 zł.
1 w magazynie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Metody płatności:


Smartfon OnePlus 10 Pro 5G 8/128 Volcanic Black Premium+
Stan techniczny idealny – 100 % sprawny
Dystrybucja Europejska
Bateria jest w doskonałej kondycji! –
Wizualnie niemal w idealnym stanie.
869623050943470
Telefon nie pochodzi od klientów z ulicy, a od naszych europejskich dystrybutorów, wielokrotnie testowany. Telefon z wolnej dystrybucji, nie pochodzi z sytemu ratalnego.
Telefon w 100% oryginalny nie naprawiany ani nie odnawiany!
Realne zdjęcia aktualnie sprzedawanego przedmiotu!
Możliwość sprawdzenia indywidualnie każdego numeru IMEI!


Dlaczego ta oferta?
✔️ z gwarancja
✔️ z pewnego źródła bez blokad
✔️ 60% taniej niż nowy
✔️ pełen zestaw gotowy do używania






| Stan | Powystawowy |
|---|---|
| Stan opakowania | zastępcze |
| Kod producenta | 5011101934 |
| Marka | OnePlus |
| Model telefonu | 10 Pro |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Kolor | czarny |
| Przekątna ekranu | 6.7 |
| Funkcje | ładowanie indukcyjne , szybkie ładowanie |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5000 |
| Komunikacja | Bluetooth , NFC , Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Materiał | szkło , tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 74 |
| Wysokość | 16.3 |
| Głębokość | 8.6 |
| Waga | 201 |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 525 |
| Rozdzielczość ekranu | 1440 x 3120 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 48 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 32 |
| Funkcje aparatu | autofocus , lampa błyskowa , nagrywanie wideo , panorama , samowyzwalacz , zdjęcia seryjne , zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 8K , 4K |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 gen 1 |
| Częstotliwość procesora | 2.5 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Układ graficzny | Adreno 730 |
| Nawigacja | BeiDou , Galileo , GLONASS , GPS |
| Czujniki | akcelerometr , czujnik światła , czujnik zbliżeniowy , magnetometr , żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny , budzik , dyktafon , funkcja głośnomówiąca , kalendarz , kalkulator , książka telefoniczna , latarka , przypomnienia , zegar |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny , wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| EAN | 6921815619765 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Nie masz jeszcze konta?
Stwórz konto
Poprzednia najniższa cena: 799,00 zł.
Opinie
Clear filtersNa razie nie ma opinii o produkcie.