-
Odbiór w salonie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
-
Dostawa kurierska
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
-
Dostawa kurierem DHL
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Poprzednia najniższa cena: 399,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 1149,00 zł.
499,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 499,00 zł.
1 w magazynie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Metody płatności:
Fabrycznie nowy z Polski Telefon komórkowy Samsung J3 2016 biały zaplombowany
Stan techniczny idealny – 100 % sprawny
Dystrybucja : Europejska
Telefon nowy ofoliowany
Pudełko zaplombowane
Telefon w 100% oryginalny, nie naprawiany ani nie odnawiany!
Realne zdjęcia aktualnie sprzedawanego przedmiotu!
Jedyne egzemplarze w Polsce





| Waga | 0 , 24 kg |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Kod producenta | 8806088269122 |
| Marka | Samsung |
| Model telefonu | Galaxy J3 2016 |
| Wbudowana pamięć | 8 GB |
| Pamięć RAM | 1 , 5 GB |
| Kolor | biały |
| Przekątna ekranu | 5 |
| Funkcje | tethering (hot-spot) |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 2600 |
| Komunikacja | Bluetooth , NFC , Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Materiał | aluminium |
| Szerokość | 71 |
| Wysokość | 142.3 |
| Głębokość | 7.9 |
| Waga | 138 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.24 |
| Rodzaj wyświetlacza | Super AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 294 |
| Rozdzielczość ekranu | 720 x 1280 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 8 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 5 |
| Funkcje aparatu | autofocus , lampa błyskowa , nagrywanie wideo , zdjęcia seryjne , zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 720p (HD) |
| Procesor | Spreadtrum SC9830 |
| Częstotliwość procesora | 1.5 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 128 GB |
| Układ graficzny | ARM Mali-400 MP2 |
| Nawigacja | GLONASS , GPS |
| Czujniki | akcelerometr , czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | microUSB typ B , mini jack 3 , 5 (audio) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny , budzik , dyktafon , funkcja głośnomówiąca , kalendarz , kalkulator , książka telefoniczna , latarka , przypomnienia , radio , zegar |
| Maksymalny czas czuwania | 349 h |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| EAN | 8806088269122 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Nie masz jeszcze konta?
Stwórz konto
Poprzednia najniższa cena: 499,00 zł.
Opinie
Clear filtersNa razie nie ma opinii o produkcie.