-
Odbiór w salonie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
-
Dostawa kurierska
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
-
Dostawa kurierem DHL
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Poprzednia najniższa cena: 499,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 444,00 zł.
1149,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 1149,00 zł.
1 w magazynie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Metody płatności:


Smartfon Samsung Galaxy Note 10+ 256GB 5G N976F Single Sim
Stan techniczny idealny – 100 % sprawny
Objęty gwarancją i wsparciem technicznym po sprzedaży.
Dystrybucja Polska.
Wizualnie posiada ślady użytkowania widoczne na załączonych zdjęciach
Realne zdjęcia sprzedawanych telefonów!
Możliwość sprawdzenia indywidualnie każdego numeru IMEI!


Dlaczego ta oferta?
✔️ z gwarancja
✔️ z pewnego źródła bez blokad
✔️ Gratisy
✔️ Pełen oryginalny zestaw gotowy do używania
✔️ Wsparcie przed jak i po zakupowe









| Waga | 0 , 43 kg |
|---|---|
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Stan | Używany |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Wersja systemu operacyjnego | Android (inne) |
| Kod producenta | SM-N975FZSDXEO |
| Marka | Samsung |
| Model telefonu | Galaxy Note 10 Plus |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Kolor | wielokolorowy |
| Przekątna ekranu | 6.8 |
| Funkcje | always on display , ładowanie indukcyjne , odblokowanie za pomocą odcisku palca , rozpoznawanie twarzy , szybkie ładowanie , tethering (hot-spot) |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 4300 |
| Komunikacja | Bluetooth , NFC , Wi-Fi , Wi-Fi Direct |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Materiał | szkło |
| Szerokość | 77.2 |
| Wysokość | 162.3 |
| Głębokość | 7.9 |
| Waga | 198 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.43 |
| Rodzaj wyświetlacza | Dynamic AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 498 |
| Rozdzielczość ekranu | 1440 x 3040 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 16 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 10 |
| Funkcje aparatu | autofocus , HDR , lampa błyskowa , nagrywanie wideo , panorama , samowyzwalacz , wykrywanie twarzy , zdjęcia seryjne , zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Samsung Exynos 9825 |
| Częstotliwość procesora | 2.7 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Układ graficzny | ARM Mali-G76 MP12 |
| Nawigacja | A-GPS , BeiDou , Galileo , GPS |
| Czujniki | akcelerometr , barometr , czujnik pola magnetycznego (Halla) , czujnik światła , czujnik zbliżeniowy , czytnik linii papilarnych , magnetometr , żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny , budzik , dyktafon , funkcja głośnomówiąca , kalendarz , kalkulator , książka telefoniczna , latarka , przypomnienia , zegar |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny , wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| EAN | 8806090147326 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Nie masz jeszcze konta?
Stwórz konto
Poprzednia najniższa cena: 1149,00 zł.
Opinie
Clear filtersNa razie nie ma opinii o produkcie.