-
Odbiór w salonie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
-
Dostawa kurierska
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
-
Dostawa kurierem DHL
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Poprzednia najniższa cena: 749,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 1799,00 zł.
999,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 999,00 zł.
1 w magazynie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Metody płatności:


Smartfon Samsung Galaxy S23 8 GB / 128 GB 5G czarny
Stan techniczny idealny – 100 % sprawny
Przeszedł szereg testów diagnostycznych aby zapewnić długie i bezproblemowe funkcjonowanie.
Objęte gwarancją i wsparciem technicznym po sprzedaży.
Dystrybucja Europejska
Wizualnie ekran w stanie bardzo dobrym , natomiast na korpusie widać mocne wytarcia. Po założeniu etui korpus bedzie nie widoczny
Realne zdjęcia sprzedawanych telefonów!
Możliwość sprawdzenia indywidualnie każdego numeru IMEI!


Dlaczego ta oferta?
✔️ z gwarancja
✔️ z pewnego źródła bez blokad
✔️ 50% taniej niż nowy
✔️ Gratisy
✔️ Pełen oryginalny zestaw zabezpieczony i gotowy do używania
✔️ Wsparcie przed jak i po zakupowe







| Waga | 0 , 31 kg |
|---|---|
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Stan | Używany |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Wersja systemu operacyjnego | Android (inne) |
| Kod producenta | SM-S911BZKDEUE |
| Marka | Samsung |
| Model telefonu | Galaxy S23 |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Kolor | czarny |
| Przekątna ekranu | 6.1 |
| Funkcje | ładowanie indukcyjne , szybkie ładowanie |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 3900 |
| Komunikacja | Bluetooth , Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Materiał | aluminium |
| Szerokość | 70.9 |
| Wysokość | 145 |
| Głębokość | 7.6 |
| Waga | 168 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.31 |
| Rodzaj wyświetlacza | Dynamic AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 425 |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2340 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 12 |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa , optyczna stabilizacja obrazu , samowyzwalacz , zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 8K , 4K |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 gen 1 |
| Częstotliwość procesora | 3.2 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Układ graficzny | ARM Mali-G77 MP11 |
| Nawigacja | GLONASS , GPS |
| Czujniki | akcelerometr , barometr , czujnik pola magnetycznego (Halla) , czujnik światła , czujnik zbliżeniowy , żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny , budzik , dyktafon , funkcja głośnomówiąca , kalendarz , kalkulator , książka telefoniczna , latarka , przypomnienia , zegar |
| Maksymalny czas czuwania | 20 h |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| EAN | 8806094688672 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Nie masz jeszcze konta?
Stwórz konto
Poprzednia najniższa cena: 999,00 zł.
Opinie
Clear filtersNa razie nie ma opinii o produkcie.