-
Odbiór w salonie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
-
Dostawa kurierska
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
-
Dostawa kurierem DHL
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Poprzednia najniższa cena: 649,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 999,00 zł.
749,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 749,00 zł.
1 w magazynie
Do odbioru dzisiaj
Za darmo
Nasz kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Kurier DHL dostarczy przesyłkę pod wskazany adres
2-3 Dni
Za darmo
Metody płatności:


Smartfon Samsung Galaxy S21 FE 6 GB / 128 GB 5G
Stan techniczny idealny – 100 % sprawny
Dystrybucja : Polska – odkupiony od jednego z polskich operatorów
Bateria jest w doskonałej kondycji!
Wizualnie zachowany w bardzo dobrym stanie , co jest widoczne na załączonych zdjęciach , wykonanych w naszym studio.
353718685468746
Telefon nie pochodzi od klientów z ulicy, a od naszych europejskich dystrybutorów, wielokrotnie testowany. Telefon z wolnej dystrybucji, nie pochodzi z sytemu ratalnego.
Realne zdjęcia aktualnie sprzedawanego przedmiotu!
Możliwość sprawdzenia indywidualnie każdego numeru IMEI!








| Waga | 0 , 177 kg |
|---|---|
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Stan | Powystawowy |
| Stan opakowania | otwarte |
| Wersja systemu operacyjnego | Android (inne) |
| Kod producenta | SM-G990BLVFEUE |
| Marka | Samsung |
| Model telefonu | Galaxy S21 FE |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Kolor | fioletowy |
| Przekątna ekranu | 6.4 |
| Funkcje | always on display , ładowanie indukcyjne , odblokowanie za pomocą odcisku palca , płatności zbliżeniowe (NFC) , rozpoznawanie twarzy , szybkie ładowanie , tethering (hot-spot) |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 4500 |
| Komunikacja | Bluetooth , DLNA , NFC , Wi-Fi , Wi-Fi Direct |
| Transmisja danych | 5G |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 74.5 |
| Wysokość | 155.7 |
| Głębokość | 7.9 |
| Waga | 177 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.177 |
| Rodzaj wyświetlacza | Dynamic AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 403 |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2340 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 32 |
| Funkcje aparatu | autofocus , cyfrowa stabilizacja obrazu , HDR , lampa błyskowa , nagrywanie wideo , optyczna stabilizacja obrazu , panorama , samowyzwalacz , wykrywanie twarzy , zdjęcia seryjne , zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 888 |
| Częstotliwość procesora | 2.84 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Układ graficzny | Adreno 660 |
| Nawigacja | BeiDou , Galileo , GLONASS , GPS , QZSS |
| Czujniki | akcelerometr , barometr , czujnik pola magnetycznego (Halla) , czujnik światła , czujnik zbliżeniowy , czytnik linii papilarnych , żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny , budzik , dyktafon , funkcja głośnomówiąca , kalendarz , kalkulator , książka telefoniczna , latarka , przypomnienia , zegar |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny , wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| EAN | 8806094561883 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Nie masz jeszcze konta?
Stwórz konto
Poprzednia najniższa cena: 749,00 zł.
Opinie
Clear filtersNa razie nie ma opinii o produkcie.